Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-12

 BALSKI-BRUDOW: MOCNE SPARINGI ADAMA

Adam Balski (6-0, 5 KO) wkracza w decydującą fazę przygotowań do walki z Walerym Brudowem (43-9, 29 KO). Pochodzący z Kalisza pięściarz już za dwanaście dni spotka się w swoim mieście z byłym mistrzem świata kategorii junior ciężkiej federacji WBA w wersji tymczasowej, żeby więc być gotowy na taki przeskok, sparował i sparuje z naprawdę solidnymi zawodnikami.


PBN: SILLACH DLA CIEŚLAKA!

Ismail Sillach (23-3, 18 KO) to wielka postać ringów olimpijskich i zawodnik, który wciąż nie spełnił pokładanych w nim nadziei na ringach zawodowych. I właśnie on będzie kolejnym rywalem Michała Cieślaka (13-0, 9 KO).


PBN: KOWNACKI vs SIWY!

Adam Kownacki (14-0, 11 KO) na zawodowym ringu zadebiutował siedem lat temu i do tej pory jednym z jego większych marzeń był występ w swojej ojczyźnie. Do tej pory boksował wyłącznie w swoim drugim domu, Ameryce. W końcu się doczeka!


LIAM SMITH O WALCE Z CANELO: JESTEM GOTOWY NA TAKI POJEDYNEK

Angielscy kibice pasjonowali się jeszcze kilkadziesiąt godzin temu starciem Brook vs Gołowkin, a w najbliższą sobotę będą ściskać kciuki za Liama Smitha (23-0-1, 13 KO), który w trzeciej obronie tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior średniej spotka się z innym mocarzem i gwiazdą ringów zawodowych, Saulem Alvarezem (47-1-1, 33 KO).


HEARN: BROOK ZASŁUGUJE NA SZACUNEK

Promotor Kella Brooka (36-1, 25 KO), Eddie Hearn, jest bardzo zadowolony z sobotniego występu swojego podopiecznego. "Special K" przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie z mistrzem świata WBC, IBF i WBA wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO), jednak według wielu obserwatorów Anglik dał Kazachowi jedną z najtrudniejszych walk w karierze.WIDEO. GOŁOWKIN ROZBIJA BROOKA

Choć wynik walki króla wagi średniej z najlepszym pięściarzem kategorii półśredniej nie był trudny do przewidzenia, to jednak widowisko okazało się ciekawsze niż ktokolwiek zakładał. Kell Brook (36-1, 25 KO) pokazał wielkie serce do walki i postawił twardy opór wspaniałemu Giennadijowi Gołowkinowi (36-0, 33 KO).


GŁOWACKI-USYK: SZPILKA WIERZY W KRZYŚKA

Już w sobotę wyczekiwane przez nas starcie Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Bliski przyjaciel "Główki" - Artur Szpilka (20-2, 15 KO), wierzy w zwycięstwo swojego kumpla, choć docenia też klasę rywala i jego umiejętności techniczne.