Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-05

 JEAN PASCAL ZMIENIA NAROŻNIK

Szybko i bezowocnie zakończyła się współpraca pomiędzy znanym trenerem Freddie Roachem a byłym mistrzem świata wagi półciężkiej, Jeanem Pascalem (30-4-1, 17 KO). Kanadyjczyk zatrudnił doświadczonego rodaka Stephana Larouche, który wcześniej trenował między innymi Luciana Bute, Leonarda Dorina czy Erica Lucasa.


CZAS ZACZĄĆ - XXIV MMP 2016

Wystartowały XXIV Młodzieżowych Mistrzostwa Polski, na które zakwalifikowało się 160 zawodników z 67 klubów z całej Polski. Już jutro pierwsze pojedynki (zestawienie par w rozwinięciu) które potrwają do soboty.


KONKURS BOKSER.ORG - WYGRAJ BILETY NA KAMIENNE PIĘŚCI

Czy wśród naszych fanów szermierki na pięści są także miłośnicy mocnego męskiego kina? Specjalnie dla Was razem z Forum Film Poland organizujemy konkurs, w którym do wygrania aż 30 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu Hands of Stone opowiadającego historię legendarnego panamskiego mistrza - Roberto Durana.WYNIKI VII GRAND PRIX 2016 KRAKÓW

Jeśli nadal tak dużym zainteresowaniem będzie cieszył się Międzynarodowy Turniej Grand Prix to organizatorzy będą musieli pomyśleć o eliminacjach na - sportowo stojącą coraz wyżej - imprezę. Prezentujemy kilka zdjęć i wszystkie wyniki.

BUKMACHERZY - JEDNAK STIVERNE DLA JOSHUY?

Co prawda Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) został wyznaczony do walki o pas WBC wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, a jego promotor negocjuje taki pojedynek, ale to właśnie on przoduje w notowaniach brytyjskich bukmacherów do starcia z Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO) w jego drugiej obronie tytułu mistrza świata organizacji IBF.