PRICE: NIE WIDZĘ SENSU W WALCE PARKERA Z DIMITRENKĄ

David Price (20-3, 17 KO) dziwi się, że Joseph Parker (20-0, 17 KO) chce walczyć na początku października, a potem ponownie pod koniec listopada, i to być może właśnie z nim.

Nowozelandczyk 1 października skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Dimitrenką (38-2, 24 KO). - Nie widzę sensu w takiej walce, skoro potem ma mieć duży pojedynek na gali Joshuy. Walka z Dimitrenką i ze mną na przestrzeni kilku tygodni to wymagający terminarz. A on i tak ma za sobą trudny rok - powiedział Anglik.

Price sam zamierza boksować w październiku, ale z mniej wymagającym rywalem. - Potrzebuję jednego lub dwóch pojedynków na przetarcie, zanim przystąpię do większej walki - oznajmił.

Price i Parker pozostają w gronie kandydatów do starcia o pas IBF z Joshuą 26 listopada na gali w Manchesterze. W tej chwili największe szanse na starcie z AJ-em ma jednak Kubrat Pulew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 03-09-2016 15:00:59 
Taki zawodnik dla Parkera, to dobra lekcja boksu, przed pojedynkiem z Joshua. Józek potrzebuje takich doświadczeń, mimo tego, że to zestawienie jest trochę ryzykowne. Jednak jak chcesz być najlepszy, to musisz takie walki brać. Oczywiście najlepszy w oczach kibiców, bo można też iść okrężną drogą, jak większość dzisiejszych pięściarzy, a i tak mieć uznanie wśród Januszy.
 Autor komentarza: reckik
Data: 03-09-2016 18:27:09 
Wawrzyk go sponsoruje?
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 03-09-2016 20:42:43 
Parker zleje i Dimitrenke i ciebie w tak krótkim czasie ostatnio coś Price dużo szczeka już zapomniał jak zaliczał dechy ? a może go z tuningowali trochę że taki chojrak się z niego zrobił, nie mówię o tym co w artykule ale o tym co mówił o AJ, co do tego tutaj to powinien jak najmniej się odzywać ja chce mieć szanse walki z Joshuą bo pod męczonego Parkera jak teraz więcej nie trafi więc po co o tym mówić ??? nie rozumiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.