TARVER DALEJ SWOJE: CHCĘ WALKI O PAS WAGI CIĘŻKIEJ

Redakcja, FightHype

2016-08-29

- Mogę spotkać się z każdym z panujących mistrzów wagi ciężkiej - przekonuje Antonio Tarver (31-6-1, 22 KO), który pomimo blisko czterdziestu ośmiu lat na karku nie porzuca marzeń o tytule w królewskiej kategorii.

- To co mi się niedawno przytrafiło było po prostu niewiarygodne, ale wciąż mam jeszcze dużo do zaoferowania. Chciałbym powalić jednego z tych olbrzymów - kontynuował dawny lider dywizji półciężkiej, który najpierw zaliczył wpadkę dopingową po spotkaniu ze Steve'em Cunninghamem, potem zatrzymano go za niepłacone alimenty (800 tysięcy dolarów!), a na końcu dodano karę za obrazę sądu.

- Prawda jest taka, że od kiedy przeniosłem się do wagi ciężkiej, nie przegrałem jeszcze walki. Nikt mnie nie pokonał od tego czasu. Nie jestem może największy, mam za to umiejętności, które pozwalają mi rywalizować i pokonywać tych większych ode mnie. Przecież kto nie chciałby mieć na rozkładzie takiego nazwiska jak moje? To co wyprawiają dziś zawodnicy woła o pomstę. Wszystkie moje problemy biorą się z tego, że nie walczę. Jestem zablokowany. Nigdy nikogo nie unikałem, ale dopóki ktoś mocny i potężny się za mną nie stawi, będę nadal na uboczu. Nigdzie się jednak nie wybieram i nawet mając pięćdziesiątkę nadal będę dla nich za mocny - zapewnia jak zwykle wygadany "Magik".