PIERWSZY POWAŻNY TEST SYNA MORRISONA

Trey Lippe Morrison (11-0, 11 KO) od dłuższego czasu szkoli się pod okiem sławnego Freddiego Roacha i podobno czyni spore postępy. Dotąd jego rywale nie prezentowali większych umiejętności, ale już wkrótce syn legendarnego "Duke'a" stanie przed poważnym testem.

Obchodzący wkrótce 27. urodziny Trey zaboksuje 23 września w Buffalo Run Casino w Miami. Jego rywalem na dystansie sześciu rund będzie Ed Latimore (13-0, 7 KO), który ostatnio związał się kontraktem ze stajnią Roc Nation.

- To utalentowany chłopak i naprawdę w niego wierzę - mówi Roach. - Chcę dojść do ścisłej czołówki w ciągu trzech najbliższych lat - mówi syn byłego mistrza wszechwag.

- Nie jestem nawet trochę tak dobry jak tato, ale mam nadzieję, że krok po kroku będę robił postępy i kiedyś mu dorównam. Póki co przyszedł czas na poważne wyzwanie - dodał Lippe Morrison.

TOMMY 'DUKE' MORRISON BYŁ NOSICIELEM HIV OD 1989 ROKU? >>>

Wcześniej zaprezentuje się również drugi z synów Tommy'ego - James McKenzie Morrison (9-0-1, 8 KO). Jego przeciwnikiem będzie z kolei Aaron Chavers (7-1, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-08-2016 09:22:29 
To jeszcze żaden test, jak dostanie zawodnika z 20-30 walkami z pierwszej 50 top HW to będzie można to nazwać testem.
 Autor komentarza: holy
Data: 28-08-2016 20:53:06 
Jeśli nie jest tak dobry jak ojciec to nie ma czego szukać w boksie. Inna sprawa, że Morrison senior też z Lewisem, Bowem czy nawet Gołotą moim zdaniem nie miałby szans.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 28-08-2016 23:24:38 
No przecież z Lewisem przegrał:-)

Co do Gołoty - nawet twierdzenie, że Tommy by z nim przegrał jest mocno ryzykowne a co dopiero by mówić o "braku szans". Mimo, że Morrison był przereklamowany jeżeli chodzi o jego wartość sportową, dziurawy i podejrzanie odporny to od Andrew osiągnął sporo więcej i byłby z nim faworytem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.