Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-26

 


WIDEO: BALSKI I WILCZEWSKI O WALCE Z BRUDOWEM

Już 24 września Adam Balski (6-0, 5 KO) - nasza nowa nadzieja kategorii junior ciężkiej, spotka się z byłym mistrzem świata federacji WBA w wersji tymczasowej, Walerym Brudowem (43-9, 29 KO). Co o tym pojedynku sądzi pięściarz z Kalisza oraz trenujący go Piotr Wilczewski? Zapraszamy.
CZAKIJEW POZNAŁ RYWALA

Informowaliśmy już Was o tym, że Rachim Czakijew (25-2, 18 KO) kolejny pojedynek stoczy 9 września w Moskwie podczas gali Trojanowski vs Obara. Dziś mistrz olimpijski z Pekinu poznał nazwisko rywala.

KURS INSTRUKTORA BOKSU ... I NIE TYLKO

Zapraszamy wszystkich sympatyków zmagań pięściarskich do zdobycia uprawnień w prowadzeniu zajęć na salach treningowych jako instruktor, a jeśli przeżycia związane z magiczną areną, są już tobie bliskie, to ambitniejsi mogą zrobić kurs na II i I klasę trenerską. Szczegóły w rozwinięciu.


GŁOWACKI-USYK: ZNAMY SKŁAD SĘDZIOWSKI

Doświadczony i ceniony arbiter Robert Byrd będzie trzecią osobą w ringu podczas walki Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) podczas gali w Gdańsku 17 września. W stawce tej potyczki będzie należący do Polaka tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej.