CZAKIJEW POZNAŁ RYWALA

Informowaliśmy już Was o tym, że Rachim Czakijew (25-2, 18 KO) kolejny pojedynek stoczy 9 września w Moskwie podczas gali Trojanowski vs Obara. Dziś mistrz olimpijski z Pekinu poznał nazwisko rywala.

Naprzeciw rosyjskiego mocarza stanie Argentyńczyk Alejandro Emilio Valori (21-10, 15 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

Czakijew po zeszłorocznej, bolesnej porażce z rąk Oli Afolabiego, wrócił w maju mało przekonującą wygraną nad Tamasem Lodim. Jeśli pokaże się teraz z dobrej strony, już wkrótce powinien doczekać się znacznie poważniejszego wyzwania.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 26-08-2016 23:45:58 
Dać go Cieślakowi. Myślę, że Polak by go zniszczył. Rewanż z Włodarczykiem ? Ostatni przeciwnik Krzysztofa nie był w stanie potwierdzić formy naszego - przyjechał po wypłatę.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 27-08-2016 11:00:15 
Cyt. "Czakijew po zeszłorocznej, bolesnej porażce z rąk Oli Afolabiego, wrócił w maju mało przekonującą wygraną nad Tamasem Lodim."

Zdanie to oznacza, że Czakijew toczył równy ciężki bój i wcale niekoniecznie powinien wygrać.
Natomiast "walka" wyglądała tak, że Lodi postawił sobie za cel nie dać się znokautować, cały czas się tylko bronił, uciekał. Czakijew faktycznie nie wypadł w tej walce dobrze, ale Lodi nie wygrał ani jednej rundy.
 Autor komentarza: starycap
Data: 27-08-2016 17:38:14 
Cieślak to mógłby mu buty wiązać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.