Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-20

 CANELO W MMA? 'NIGDY NIE MÓW NIGDY'

Świat sportów walki żyje w ten weekend starciem rewanżowym Nate'a Diaza z Conorem McGregorem na gali UFC 202. Emocje udzieliły się też Saulowi Alvarezowi (47-1-1, 33 KO), którego zdaniem druga potyczka pomiędzy tymi zawodnikami zakończy się podobnie jak pierwsza.


KRZYSZTOF SZOT WYGRAŁ, NA PAPIERZE ZREMISOWAŁ

Jeszcze 2 tygodnie temu był na sportowej emeryturze. Krzyśkowi Szotowi (19-18-2, 5 KO) wystarczył pewnie jeden telefon, by bez wahania przyjąć propozycję walki z Kamilem Młodzińskim (8-0-2, 5 KO) na dzisiejszej gali w Międzyzdrojach. Pan pięściarz Szot na dystansie sześciu rund pokazał młodszemu koledze na czym polega boks zawodowy.

SZEREMETA ZALICZYŁ TEST, POKONAŁ BYŁEGO MISTRZA ŚWIATA

Walka wieczoru gali w Międzyzdrojach miała przynieść największe emocje. Do Polski na walkę z Kamilem Szeremetą (14-0, 2 KO) przyjechał bowiem były mistrz świata IBF wagi super super półśredniej Kassim Ouma (29-10-1, 18 KO), który najlepsze lata ma już oczywiście za sobą, ale wydawało się, że może się postawić podopiecznemu Fiodora Łapina.ZYŚK GŁADKO WYPUNKTOWAŁ PIĄTKA

Trwa gala w Międzyzdrojach. Nowy nabytek grup Sferis Knockout Promotions i Babilon Promotion Przemysław Zyśk (2-0, 1 KO) nie miał żadnych problemów pokonać Tomasza Piątka (1-1-1). Po sześciu jednostronnych rundach sędziowie byli jednomyślni (wszyscy trzej punktowali 60-52) i wskazali na Zyśka. Punktacja była jeszcze wyższa, ponieważ Piątek dostał dwukrotnie ostrzeżenie.GUDEL PO WYRÓWNANEJ WALCE POKONAŁ 'ROGUSIA'

Podczas trwającej gali w Międzyzdrojach zakończyły się już dwie walki. W pierwszej Siergiej Werwejko (2-0, 1 KO) pokonał po czterech rundach na punkty Artsioma Czarniakiewicza (2-13, 2 KO), za to oczy kibiców zwrócone były bardziej na drugi pojedynek. Naprzeciw siebie stanęli po raz drugi Krzysztof Rogowski (10-20, 5 KO) oraz Piotr Gudel (5-1-1). Po niejednogłośnej decyzji sędziów (39:38, 39:38, 38:38) zwycięzcą okazał się być znowu pięściarz Tomasza Babilońskiego.