BRIGGS: HAYE, KLICZKO I WILDER SĄ MIĘKCY JAK BABECZKI

Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) znowu atakuje. Amerykanin zarzuca czołowym zawodnikom wagi ciężkiej, że go unikają. - W środku są wszyscy miękcy jak babeczki - stwierdza.

44-latek zamieścił na Instagramie fotomontaż przedstawiający "Pięćdziesiąt twarzy Haye'a". Angielski bokser obiecywał mu walkę we wrześniu, ale jak dotąd nie podpisano kontraktów.

- Daisy Haye mówił, że jak wystąpię na undercardzie jego gali, to będzie ze mną boksować. Kliczko po walce z LePie [Lepaiem; pie po angielsku - ciasto, placek] mówił, że będzie ze mną walczyć w Nowym Jorku, ale wybrał kogoś innego. Beyonce Wilder zdobył tytuł i mówił, że będzie ze mną walczyć, ale potem odrzucił 2 miliony dolarów. Wszyscy są w środku miękcy. Jak babeczki. Dlatego ich ścigam i gadam najwięcej gó**a w historii boksu - napisał Amerykanin na portalu społecznościowym.

Od czasu powrotu na ring w 2014 roku Briggs wygrał dziewięć kolejnych walk przed czasem. Haye miał być - i wciąż jest szansa, że będzie - jego najsilniejszym rywalem od roku 2010, kiedy Amerykanin boksował z Witalijem Kliczką, ówczesnym mistrzem WBC. Przegrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 16-08-2016 12:41:16 
Co Wach robi w WBC na 14 miejscu?
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 16-08-2016 12:45:35 
Cannon włożył tyle ciężkiej pracy w autopromocję, że kasowa walka należy się mu jak psu buda.
 Autor komentarza: Knot
Data: 16-08-2016 13:16:44 
To że Brix robi z siebie idiotę to jedna rzecz ale też uważam ktoś powinien w koncu dać mu tą ostatnią szansę, bo choć wiadome jakby się to skończyło to widownie i tak by przyciągnęło.
Podziwiam upór BriXa
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-08-2016 15:29:48 
Ostatnim razem gdy dostał walkę z Kliczko skończyło się tak że większość z wypłaty wydał na leczenie a w szpitalu leżał zmasakrowany...
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 16-08-2016 17:35:57 
umiem sobie wyobrazić jak za kilkadziesiąt lat dziadek Briggs wrzeszcząc wyzywa wnuka Joshuy na pojedynek,co za koleś
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 16-08-2016 17:42:24 
Z Ukraincem skupil sie na przyjmowaniu ciosow ,samemu nie zadajac i za ten wystep nie zasluguje nawet na walke z Haye czy Wilderem . .Anglik lubi obijac podstarzalych panow , Wilder wiadomo same wyzwania ,takze tu Shannon moze upatrywac swojej szansy
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 16-08-2016 17:44:14 
Trochę przesadza :)
Kliczko - ma walkę z Furym
Wilder - kontuzjowany, a jeśli nawet będzie w porządku powinien walczyć z Powietkinem
Jedynie Haye zrobił z gęby cholewę, mówiąc że zawalczy z Ananasem. Nie wiem zresztą dlaczego nie chce, bo nawet obecny cień dawnego Haye Brigsa ciężko znokautuje, bez większego wysiłku.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-08-2016 17:54:27 
Haye wystawił Briggsa ale że z tym gościem dogadywanie się zawsze trzeba traktować z dużym dystansem. Facet wystawić potrafi jak mało kto. W sumie też nie rozumiem dlaczego nie weźmie tej walki. Zarobić zarobi za nią pewnie jeszcze więcej niż za poprzednie śmieszne "walki" a zarobił nie mało a ryzyko przecież wielkie nie jest... Krytyka go nie dotknie a nawet jeśli to przecież ma ją głęboko sądząc po walkach jakie nam serwował. Jakby go spektakularnie znokautował może się porównywać do Vita i robić z siebie killera. Sensownych zaś starć na horyzoncie na ten moment nie ma. Może myśli o Bellew ale on na razie ma walkę.
No chyba że z Hayem jest naprawdę gorzej niż się może nawet wydawać i obawia się że mógłby nie sprostać, bądź doznać kontuzji bijąc w twardego Shannona. Nie wiem ale byłoby to przykre gdyby David miał się obawiać takiego zawodnika.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 16-08-2016 18:01:13 
Walter
Mnie sie wydaje pod wplywem krytyki ,Haye zmienil zdanie
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-08-2016 18:06:35 
Haye ma w nosie krytykę. Briggs co prawda to powinien być po powrocie pierwszy a najdalej drugi rywal ale nikt większych pretensji za Lets go Champa nie będzie miał do niego niż za tych dwóch pierwszych cyrkowców przestraszonych. Ba nawet pewnie ludzie by chcieli to zobaczyć. W końcu ostatnie walki Davida to cyrk a Shannon pasuje do tego klimatu jak mało kto.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 16-08-2016 20:39:10 
Wkoncu wykrzyczy jakas duza walke chyba ze mu sie noga podwinie podrodze.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-08-2016 21:44:44 
Cyt. "- Daisy Haye mówił, że jak wystąpię na undercardzie jego gali, to będzie ze mną boksować. Kliczko po walce z LePie [Lepaiem; pie po angielsku - ciasto, placek] mówił, że będzie ze mną walczyć w Nowym Jorku, ale wybrał kogoś innego. Beyonce Wilder zdobył tytuł i mówił, że będzie ze mną walczyć, ale potem odrzucił 2 miliony dolarów."

Tak się zastanawiam, ilu jeszcze ma zrobić Briggsa w balona, żeby zrozumiał, że jest tylko cyrkowcem, frajerem.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-08-2016 06:49:31 
Te stary kulturysta przestaje być śmieszny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.