Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-10

 ARCHIWUM BOKSER.ORG - WALKA STĘPIEŃ vs UNAL

Mehmet Nadir Unal z Turcji przebrnął już przez jedną rundę turnieju olimpijskiego wagi półciężkiej i dziś rywalizować będzie z doskonałym Kubańczykiem. Ale jeszcze niedawno zaboksował u nas z Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO), który póki co efektownie odprawia rywali w boksie zawodowym. Przypominamy Wam więc walkę obu panów zarejestrowaną przez kamerę BOKSER.ORG. Zapraszamy.WIDEO: JACKIEWICZ vs CORLEY

Podczas niedawnej gali LARK Boxing Show w Darłówku pokazową walkę stoczyli dwaj uznani i cenieni pięściarze - Rafał Jackiewicz (48-15-2, 22 KO) i DeMarcus Corley (47-27-1, 28 KO). Zobaczcie starcie byłego mistrza Europy z byłym mistrzem świata.PACQUIAO POTWIERDZA WALKĘ Z VARGASEM!

- Tak, walka dojdzie do skutku. Zgodziłem się spotkać z Vargasem - potwierdził wcześniejsze doniesienia sam Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO). Tak więc można już oficjalnie pisać o starciu Filipińczyka z Jessie Vargasem (27-1, 10 KO), do jakiego dojdzie 5 listopada.


GOŁOWKIN-BROOK: ANGLIK DUŻO CIĘŻSZY NA KONTROLNYM WAŻENIU

Wielu ludzi komentując zakontraktowanie walki Giennadija Gołowkina (35-0, 32 KO) z Kellem Brookiem (36-0, 25 KO) podkreślało sporą różnicę w warunkach fizycznych na korzyść Kazacha. Ale gdy przyszło co do czego i dziś zważono obu zawodników w zgodzie z regulaminem na trzydzieści dni przed wyjściem do ringu okazało się, że dużo więcej waży... Anglik.