Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-06

 


WIDEO: JAKUBOWSKI vs CASTILLO - WALKA O BILET DO RIO 2016

Igor Jakubowski (-91kg) dziś wieczorem pojedynkiem z Lawrence'em Okolie rozpocznie zmagania o medale Igrzysk Olimpijskich. Nasz reprezentant nominację olimpijską zdobył wygrywając mocno obsadzony turniej w Baku. Tam w finale pokonał bardzo dobrego Julio Cesara Castillo. Dla podkręcenia atmosfery przed starciem z Brytyjczykiem mamy dla Was niespodziankę - niepublikowane wcześniej nagranie z walki Jakubowski vs Castillo. Zapraszamy!


BJ FLORES O BELLEW: ZABIORĘ GO DO SZKOŁY

Według niektórych BJ Flores (32-2-1, 20 KO) nie zasłużył na takie wyróżnienie, lecz fakty są takie, że to właśnie on 15 października w ECHO Arena w Liverpoolu zaatakuje Tony'ego Bellew (27-2-1, 17 KO) i należący do niego pas mistrza świata federacji WBC kategorii junior ciężkiej. Pretendent zdaje sobie sprawę z faktu, iż dla niego to być może ostatnia taka szansa. I wydaje się być pewny swego.
RIO 2016: PORAŻKA N'JIKAMA

Dokładnie tydzień temu znany na ringach zawodowych Hassan N'Dam N'Jikam (34-2, 20 KO) w ostatnim sprawdzianie przedolimpijskim pokonał przed czasem naszego Tomasza Gargulę. Przed momentem wyszedł do ringu w Rio, by walczyć o medal olimpijski, a na jego drodze stanął niesiony dopingiem swoich kibiców Michel Borges (-81kg).
WARD I BRAND W LIMICIE (WIDEO)

- Jestem podekscytowany najbliższą przyszłością. Moim celem jest zdobycie tytułów mistrza świata w wadze półciężkiej, myślę już trochę o Kowaliowie, jednak najpierw muszę pokonać najbliższą przeszkodę i skoncentrować się wyłącznie na niej - mówi na godziny przed walką Andre Ward (29-0, 15 KO), który jutro w nocy skrzyżuje rękawice z Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO). Póki co obaj osiągnęli wymagany limit.