KOWALIOW: LICZĘ NA WYGRANĄ WARDA

Co prawda bukmacherzy obstawiają dzisiejsze zwycięstwo Andre Warda (29-0, 15 KO) nad Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO) w stosunku 85:1, ale Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) studzi nastroje i przestrzega przed lekceważeniem kogokolwiek.

Rosjanin zrobił już swoje. Jeśli zrobi to również Amerykanin, w listopadzie dojdzie do mega walki na samym szczycie wagi półciężkiej. Dlatego też panujący mistrz świata federacji WBO, WBA i IBF postanowił na własne oczy obejrzeć dzisiejszą potyczkę. Skończył urlop w swojej ojczyźnie i z pierwszego rzędu poogląda potencjalnego przeciwnika.

- Nie lubię bawić się w przepowiadanie wyników, tym bardziej, że w boksie naprawdę może się wszystko zdarzyć. Spodziewam się więc, że pojedynek będzie interesujący. Szczerze mówiąc nie wiem nic o tym Kolumbijczyku. To zresztą zadanie i zmartwienie Warda, a nie moje. Liczę na jego wygraną, ponieważ ta otworzy drogę do naszego spotkania w listopadzie. Mam dla Andre wiele szacunku, ale zostawię to wszystko za sobą w momencie, gdy obaj znajdziemy się już w ringu - powiedział Kowaliow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 06-08-2016 15:22:38 
Cóż ten stary Kolumb może zrobić ...
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 06-08-2016 16:16:22 
Ładna obniżka zarobków Warda w stosunku do ostatniej walki. Za Barrere było około 2 miliony, bodajże jakos 1M 850 Tys, a za tę walkę będzie już "tylko" 850 tysięcy. Brand za to weźmie wypłatę życia w wysokości 30 tysięcy dolarów;p Ward i tak ma szczęście, że jest u Jaya Z i za te walki ze Smithem i Barrerą wziął 2 bańki. Żaden inny promotor by mu tyle nie dał, biorąc pod uwagę jego częstotliwość występów, styl i zainteresowaie kibiców. Jestem bardzo ciekaw jakie wykręcą liczby z Kowalem jeśli chodzi o PPV, bo z tego co czytałem Crawford z Postolem jakoś około 60 tysięcy przyłączy sprzedali. Tutaj moće być niewiele lepiej.
 Autor komentarza: Mars
Data: 06-08-2016 21:08:34 
Już to widzę jak do tej walki dojdzie...
Amerykanin będzie spierdalał na wszelkie możliwe sposoby...
Główny? pieniądze się nie zgadzały...
 Autor komentarza: Knot
Data: 06-08-2016 21:53:38 
Ward może mieć problem, to w końcu szkoła Kubańska !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.