BROOK: MOŻE KHAN MA OKRES

Nie cichnie wymiana zdań pomiędzy Amirem Khanem (31-4, 19 KO) a Kellem Brookiem (36-0, 25 KO). Ten pierwszy stwierdził ostatnio, że nienawidzi swojego rodaka, drugi się zastanawia: - Może on ma okres.

- Mówi, że mnie nienawidzi, że chce ze mną walczyć. Nie wiem, czy ma okres, czy o co chodzi. W ogóle o nim nie myślę. Jak mówiłem, chcę tej walki dla kibiców, ale do niczego Khana nie potrzebuję, są inne dobre oferty. Skoro chce sprawić zawód fanom, to niech nie walczy - powiedział "Special K".

Brook wróci na ring 10 września. W limicie o dwie kategorie wyższym od swego dotychczasowego zmierzy się na gali w Londynie z czempionem dywizji średniej Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 05-08-2016 17:40:14 
Khan nie ma odporności na ciosy jeśli zmierzy się z McGregorem w ufc wyłapie kolejny nokaut bądz poddanie zaś Brook chodż należy do czołowych brytyjskich zawodników bez podziału na kategorie wagowe ulegnie Gołowkinowi.Kazach wyczyści dywizję z co lepszych póżniej przejdzie do super średniej i też będzie niszczył przeciwników dopiero za jakieś 3-4 powoli zacznie znajdować się w zasięgu pretendentów do tego czasu będzie zmiatał każdego z kim będzie walczył.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 05-08-2016 18:16:57 
up

Nic dziwnego, że każdego będzie zmiatał, skoro co trudniejszych przeciwników unika: Ward, Hopkins, Lara, a potem bierze półśredniego tłumacząc, że "nie było z kim walczyć". Oczywiście, wszyscy jego psychofani okazują zrozumienie i rozgrzeszają go, bo przecież biedaka wszyscy się boją, włącznie z tym tchórzem Mayweatherem. A na wszelkie sugestie, że to z Kazach jest winny, wielcy fani reagują określeniem hejter lub chowają głowę w piasek.
 Autor komentarza: Ajapatyka
Data: 05-08-2016 19:45:58 
Golowkin to miekka pala. Leci na kase jak prostytutka znizajac sie na dodatek do takiego poziomu zeby bic miejszych. Ward to jest klasa sama w sobie, GGG nie chcial z nim walczyc to tyle koniec tematu i poszedl w gore, tak zachowuje sie prawdziwy wojownik, nie leci tylko na kase, chce isc do przodu i przejsc do historii. Taka kolej rzeczy, Kazach gdy skonczy kariere to kazdy o nim zapomni.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-08-2016 20:12:11 
Ajapatyka, durniejszego postu dawno tu nie widziałem..
To już nawet nie hejterka, to jakieś totalne brednie..
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 05-08-2016 21:36:07 
Autor komentarza: MLJ Data: 05-08-2016 20:12:11
Ajapatyka, durniejszego postu dawno tu nie widziałem..
To już nawet nie hejterka, to jakieś totalne brednie..

*
*
*

Przestań mlaskać słabiaczku, bo tak chyba należy nazwać Twój bełkot z kazachskimi jajami w ustach. Gość napisał prawdę, choć popłynął z tą kasą. Kasa, wyzwania, charakter, cokolwiek by tego nie spowodowało to fakty są takie, że little G będzie się na jesieni bił z gościem z dwóch wag niżej, a Ward podejmie jednego z najlepszych LHW ostatnich kilkudziesięciu lat. I nic tu nie pomoże Twoje uwielbienie do kazachskich genitaliów chłopcze.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 05-08-2016 21:41:42 
MLJ - nie zgadzam sie z Tobą Ajpatyka napisał co napisał i racji sporo w tym jest.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 05-08-2016 21:50:30 
Autor komentarza: Ajapatyka Data: 05-08-2016 19:45:58
Taka kolej rzeczy, Kazach gdy skonczy kariere to kazdy o nim zapomni.

*
*
*

Jeszcze co do tego zdania to kolega ma tu sporo racji. Gołowkin (jeżeli dalej tak będzie wyglądała jego kariera) nie zostanie zapamiętany jako ktoś wybitny, a jedynie walczący miło dla oka gość, który trafiając na słabe czasy w średniej zunifikował tytuły i krzyczał w kierunku mniejszych rywali, biorąc ostatecznie gościa z dwóch wag niżej co ZAWSZE będzie kładło się negatywnym cieniem na jego resume. Bardzo mało czasu biorąc pod uwagę jego wiek zostało mu na zrobienie wielkich rzeczy, a na ich zrobienie się nie zanosi, bo nawet jeżeli dojdzie do walki z Canelo to żaden to dla niego przeciwnik. To tylko nazwisko, nic więcej. Troutowi chwały nie przyniosło pokonanie Cotto, Canelo chwały nie przyniósł nokaut na Khanie i tak samo Gołowkinowi chwały nie przyniesie zwycięstwo nad Canelo o ile do tej walki w ogóle dojdzie. Czas na wyzwania, czas na SMW i DeGale, Ramireza czy później LHW. W przeciwnym razie Kazach będzie tylko i aż zunifikowanym mistrzem słabej MW sięgającym po rywali z niższych wag czyli uprawiającym gardzoną wśród hardcorowych fanów promocją. Oczywiście nie tych zapatrzonych w niego MLJów czy innych stworów z bokser.org, bo ci łyknęliby nawet Łomaczenkę walczącego z Gołowkinem xDD
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 05-08-2016 23:58:57 
Ja uważam, że lepiej byłoby dla kibiców jak i samego Golovkina, jakby Kazach przeszedł do wyższej kategorii wagowej. Co do pojedynku z Kellem Brookiem to nie krytykuję go za tę decyzję. Pomijając fakt, że nikt w średniej nie chce walczyć z Kazachem to dochodzi jeszcze argument o wartości sportowej Brooka. Moim zdaniem Kell może okazać się najtrudniejszym przeciwnikiem dla Kazacha. Po pierwsze Anglik będzie najlepiej wyszkolonym technicznie rywalem Golovkina na zawodowych ringach, a poza tym Brook to stuprocentowy sportowiec. Jest bardzo szybki, silny i wytrzymały. Pod względem szybkości na pewno będzie szybszy od Golovkina, a to ważny czynnik.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2016 00:05:31 
Tomasz, Gwahlur czy jak się tam wabisz..

Chyba się zapędziłeś szczeniaku..
Takie teksty to sobie kolegom przed blokiem podawaj..
To że doceniam kunszt Kazacha, to nie znaczy że jestem w niego ślepo zapatrzony..
Pewnie byś to dostrzegł gdyby hejterka Ci oczu nie zalała..
Nie szanujesz ludzi, to znak że to nie miejsce dla Ciebie, nawet kogoś tak przekonanego o swojej nieustannej merytoryczności..
Wkurwia Cię Golovkin bo wiesz że prawdopodobnie jako jedyny mógłby Twojego Sweetsajensa pokonać. Pogódz się z tym i nie wymyślaj historyjek o genitaliach. No chyba że jaja w ustach to Twoje klimaty..
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2016 00:14:37 
Na koniec dodam że mocno zirytował mnie wybór Brooka na rywala. Ale najwyrazniej mały Brook ma więcej odwagi, niż jego więksi koledzy z UK i trzeba taki rozczarowujący wybór przełknąć..
Osobiście wolałbym Eubanka jr, czy Saundersa na wrzesień, ale skoro się boją, czy wolą zarobić oddając pas Canelo, to ich brocha..
Historia ich osądzi..
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 06-08-2016 03:19:54 
Stawiam na Brooka będzie za szybki dla GGG i na nic będzie przegawa fiziczna i siła ciosu. Brook na punkty. Zobaczcie co Brook zrobił z Porterem a potem męczył się z nim Thurman ponoć następca Mejłetera..
 Autor komentarza: Wariat269
Data: 06-08-2016 10:17:13 
Brookowi bedzie odpowiadal styl ggg, o ile nie przyjmie zbyt duzo ciosow to moze wygrac to na punkty. Nie zapominajmy ze brook to solidny gosc, dobrze kontrujacy i tez ma czym uderzyc. stawiam na brooka
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 06-08-2016 10:39:58 
@NietrzezwyTomasz

Posiadasz niewątpliwie dużą wiedzę i często lubię czytać Twoje posty, ale te o Gołowkinie są tak samo obiektywne jak komentarze BlackDoga na temat Kliczki. I co Ty masz z tymi jajami Kazacha w ustach? Zacznijmy od tego, że Gołowkin ma takie jaja, że prawdopodobnie nie zmieściłyby się nawet w ustach Sashy Grey :)

@Barkley00

Co Ty masz kurwa z tym Larą? Na chuj mu Kubańczyk, który nie generuje dużych pieniędzy? Ale chciałbym, żeby do tej walki doszło, żeby Kazach pozamykał usta ludziom Twojego pokroju.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 06-08-2016 10:43:43 
@Wariat269

Tak, bo dwie kategorie wagowe większy Gołowkin nie umie kontrować? Nawet taki twardziel jak Murray, który teraz całkiem nieźle radzi sobie w super średniej został przez Kazacha zbity jak pies, więc nie mam pojęcia jak można prognozować, że dwie kategorie wagowe mniejszy Brook ma jakiekolwiek szanse na wygraną na punkty.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2016 11:30:31 
Podziwiam ludzi którzy widzą w tej walce jakiekolwiek szanse Brooka..
Ja nie widzę żadnych, Brook zostanie zdemolowany..
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-08-2016 12:32:15 
Autor komentarza: MLJ Data: 06-08-2016 00:05:31
Wkurwia Cię Golovkin bo wiesz że prawdopodobnie jako jedyny mógłby Twojego Sweetsajensa pokonać.

*
*
*

Ależ babol, ja pierdolę xDD Ktoś kto twierdzi, że Gołowkin mógłby pokonać Warda "knows shit about boxing" cytując Rogera Mayweathera. To jest dopiero zaślepienie i fanbojostwo jeżeli ktoś szuka książkowych przykładów na takie zachowania. Gołowkin nie ma żadnych argumentów w starciu z Wardem i zostałby oszukany. Oczywiście ta walka jest dalej możliwa nawet robiąc catchweight 170 lbs. Zapytacie dlaczego Gołowkin miałby walczyć w tej wadze i w wadze, którą on rzeczywiście wnosi do ringu? A dlaczego nie? Mayweather czy Pacquiao walcząc w półśredniej czy jeszcze wyżej wnosili do ringu tyle samo co na wagę i to stanowiło o ich wielkości. Kazach na razie to klepacz drugiej-trzeciej ligi P4P sięgający dodatkowo po mniejszych rywali. Pogódź się z tym głuptasie i przestań się ośmieszać.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-08-2016 12:37:50 
Autor komentarza: karpiomaniak Data: 06-08-2016 03:19:54
Zobaczcie co Brook zrobił z Porterem a potem męczył się z nim Thurman ponoć następca Mejłetera..b

*
*
*

Brook jedynie co zrobił z Porterem to go wyprzytulał niczym Wład Kilczko za najlepszych czasów. Faktem jest, że Brook jest zawodnikiem walczącym na poziomie P4P, ale w bardzo mocno obsadzonej wadze półśredniej stanowiąc jej czołówkę. Brook idąc wyżej nie będzie już zawodnikiem walczącym na poziomie P4P, bo on nie stanowiłby nawet ścisłej czołówki 154 lbs nie wspominając już o średniej. Wystarczy, że on wyszedłby do Lary, braci Charlo czy Andrade i mielibyśmy powtórkę z Cotto-Trout, a z mocniej bijącym Charlo i Andrade prawdopodobną porażkę przed czasem w późniejszych rundach. Gdzie ten Brook do średniej i w starciu z zawodnikiem większym, silniejszym, dysponującym lepszym zasięgiem, jabem i będącym puncherem jak na standardy wagi średniej, a nie półśredniej. Brook odbije się jak od ściany, bo żadna z niego boksująca baletnica kradnąca rundy. Ta walka to haniebny missmatch i pokaz hipokryzji ze strony kłamliwego Gołowkina i jego teamu.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2016 14:27:30 
Zatem pozostaje Ci podniecanie się dzisiejszym starciem Sweetsajensa z Brandem, który wyglada przy Wardzie gorzej niż Brook przy GGG, bez odbioru prostaku..
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-08-2016 16:47:39 
Autor komentarza: MLJ Data: 06-08-2016 14:27:30
Zatem pozostaje Ci podniecanie się dzisiejszym starciem Sweetsajensa z Brandem, który wyglada przy Wardzie gorzej niż Brook przy GGG, bez odbioru prostaku..

*
*
*

Pa jak go piecze xDD Już? Tylko tyle masz do powiedzenia merytoryczny karle?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.