ŁAZARIAN POWRÓCI NA GALI W TCZEWIE

 

Po ponad sześciu latach między liny powróci swego czasu uważany za jednego z najbardziej uzdolnionych pięściarzy młodego pokolenia na naszym podwórku Artur Łazarian (1-0). 4 lutego na gali w Tczewie jego rywalem będzie Kamil Kulczyk (1-3, 0 KO).

Pięściarz mający ormiańskie korzenie w czasach amatorskich dwukrotnie wygrał z Arturem Szpilką, a także był zapraszany na sparingi do grupy Universum. Niestety, jego kariera została zastopowana przez problemy z prawem. Teraz Łazarian zapewnia, że wraca po sportowy sukces. Jego powrót na gali Thunder Fighting Championship odbędzie się w kategorii ciężkiej, jednak docelowo ma on boksować w wadze półciężkiej.

Główną atrakcją lutowej imprezy będzie rewanżowe starcie Damiana Mielewczyka z Piotrem Szczukowskim. Do ich pierwszego spotkania doszło w listopadzie na gali w Hotelu nad Wisłą, gdzie po bardzo wyrównanym początku „Miela” odzyskał inicjatywę i zwyciężył na punkty. Szczukowski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a także uczestnik Mistrzostw Europy. Dla Mielewczyka walka w Tczewie będzie powrotem do ringu po świetnym występie na gali w Kanadzie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: starycap
Data: 04-08-2016 11:23:03 
A to jakaś wielka tajemnica za co siedział.Jak go nie było 6 lat to miał mocny wyrok powyżej 12 lat.Czyli co losujemy-czy co.Jeszcze jeden bandzior powrócił i od razu na ring.A może do kamieniołomów i tam zarobek na poczet żarcia,spania,oglądania tv,nauki od starszyzny,ćwiczeń ze sztangą.Jak to wyrówna i podkuli ogon to można ewentualnie jakieś plany zatrudnienia w kanalizacji jako górnik na przodku.A tu nie tylko boks.Chory kraj i ludzie co poniektórzy i afiszowanie się z byłym więźniem.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 04-08-2016 11:29:39 
@starycap
Każdy zasługuje na szanse. Z twoim podejściem nie byłoby takiego zawodnika jak B-Hop. Boks to nie są rurki z kremem
 Autor komentarza: Rolan
Data: 04-08-2016 11:43:19 
Żenujące trochę to liczenie n a sukces w oparciu o jakieś mityczne zwycięstwa na amatorce. Nagle pełno zrobiło sie ,,pogromców" którzy twierdzą że jak dali rade na amatorce to na zawodostwie też dadzą radzę. Chociażby Zimnoch czy ostatni pogromca Mayweathera. Właściwie oprócz wagi ciężkiej to amatorów z powaznymi sukcesami jest stosunkowo mało w czołówkach poszczególnych wag. Wystarczy wspomnieć chociazby takiego Crawforda. Chłop ma technike i talent wiekszy od naszych pięsciarzy razem wziętych, a nie był wybitny na amatorce choć posiadał predyspozycje.
 Autor komentarza: abojawiem
Data: 04-08-2016 11:44:41 
Siedział za udział w śmiertelnym pobiciu Papuga, ale to było zdaje się w 2013, a nie sześć lat temu.
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 04-08-2016 11:52:02 
Niech nie zrzuca. Wystarczy,żeby trochę potrenował i podejrzewam,że skasowałby naszego samozwańczego czempiona celebrytę:)
 Autor komentarza: basu00
Data: 04-08-2016 11:54:50 
morderca...jestem z krakowa i od razu mi ciśnienie podskoczyło jak to czytam,wielki bokser a zabili chłopaka nożami i maczetami a teraz chce karierę robić...wypier..aj frajerze...
 Autor komentarza: basu00
Data: 04-08-2016 11:56:37 
pocięli go jak świniaka i jeszcze te śmieszne wyroki za to,boże...
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 04-08-2016 12:16:10 
Brrr... aż mi się straszliwe, wymierzone w jednego z orgowiczów, groźby o "pocięciu maczetą na drobne kawałeczki" przypomniały.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 04-08-2016 12:20:43 
Zdaniem biegłych przyczyną śmierci Tomasza J. było wykrwawienie. Stwierdzono u niego m.in. rany cięte ręki z przecięciem tętnicy i mięśni, głębokie rany kłute nóg z przecięciem prawej żyły udowej i lewej tętnicy podkolanowej.

Podczas przesłuchania podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów, zaprzeczają jednak, by używali ostrych i niebezpiecznych narzędzi. Wyrazili żal i chęć zadośćuczynienia pokrzywdzonym. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 04-08-2016 12:27:21 
Obrońca Małgorzata Wasserman.
 Autor komentarza: pigwus1
Data: 04-08-2016 12:28:50 
Można mówić, że trzeba być debilem , żeby za jakieś barwy klubowe zabijać, ale jak ma się sprany mózg jakąś ideą to dla niego to jest normalne.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 04-08-2016 12:34:53 
Dajcie spokój, raz się może każdemu zdarzyć, wyszedł zresocjalizowany i chce jeszcze zrobić coś pozytywnego. Najważniejsze jest to czy się zmienił, każdy zasługuje na drugą szansę. Podejrzewam, że połowa z forum (albo i lepiej) nigdy nie siedziała i nie wie jaka to dotkliwa kara.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-08-2016 12:50:58 
"Zdaniem biegłych przyczyną śmierci Tomasza J. było wykrwawienie. Stwierdzono u niego m.in. rany cięte ręki z przecięciem tętnicy i mięśni, głębokie rany kłute nóg z przecięciem prawej żyły udowej i lewej tętnicy podkolanowej.

Podczas przesłuchania podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów, zaprzeczają jednak, by używali ostrych i niebezpiecznych narzędzi. "

to ostre pięści musi mieć jak tętnice przecina
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 04-08-2016 12:56:10 
Raz moze sie kazdemu zdarzyc , wyszedl zresocjalizowany , powiedz to matce ofiary , czasami czytajac twoje wpisy ojciec jest pewny ze powazna kontuzja odbytu nie byla jedyna ktora cie dopadla
 Autor komentarza: rocky86
Data: 04-08-2016 12:56:42 
Nie zna sprawy, ale porabanie kogos maczeta, to juz skrajna patologia.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 04-08-2016 13:00:11 
Cztery osoby oskarżyła krakowska prokuratura o udział w śmiertelnym pobiciu 20-letniego rapera Tomasza J., ps. Papug, oraz pobiciu dwóch innych osób. Według prokuratury trzech z oskarżonych używało maczet
Akt oskarżenia w tej sprawie przekazano do sądu – poinformowała rzeczniczka Prokuratury okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

Przed sądem staną: Tomasz L., Paweł Ch., Paweł K. i Artur L. (jak podaje prokuratura – zawodowy bokser). Według prokuratury przyczyną zajścia było wcześniejsze pobicie jednego z oskarżonych - Pawła Ch. - przez trójkę pokrzywdzonych; mieli oni też uszkodzić jego samochód.

Do pobicia rapera i jego kolegów doszło 14 marca ub. r. na osiedlu Szkolnym w Nowej Hucie. Gdy oskarżeni zaatakowali jednego z napastników, którzy wcześniej pobili Pawła Ch., w jego obronie ruszyli dwaj koledzy, m.in. Tomasz J.; oni również zostali zaatakowani.

Pokrzywdzonym udało się wyrwać napastnikom; Tomasz J. odbiegł kilkanaście metrów i upadł z powodu ran na nogach.

Świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie ratunkowe, a część z obecnych w pobliżu osób zaczęła udzielać mu pomocy. Mimo podjętej reanimacji pokrzywdzony zmarł.

Według prokuratury trzech z oskarżonych używało maczet.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 04-08-2016 13:06:46 
@OjciecZradioMaryja, ten tekst z matką ofiary to jest populizm. Takie rzeczy się zdarzają, polecam książkę "Psychologia tłumu". Co innego, gdy człowiek robi takie rzeczy z premedytacją, na chłodno.
 Autor komentarza: Darion
Data: 04-08-2016 13:17:10 
Ten Lazarian to zwykły śmieć. Skoro lubi się bawić maczetami to zasługuje na kosę w plecy i ch.ja do dupy. Mam nadzieję, że też go ktoś dojedzie żelazem. A pisanie o takich bandytach na portalu sportowym tylko pokazuje upadek internetu i tego na jakich wiadomościach się zarabia.
 Autor komentarza: starycap
Data: 04-08-2016 13:29:18 
Pismen

Czy jesteś zdrowy na umyśle?Czy może przyczółek bandziorów tworzysz.Zastanów się jak coś piszesz.Szanse może otrzymać złodziej ale nie morderca.Poproś o wspólne zdjęcie będziesz swoim dzieciom opowiadał
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 04-08-2016 14:02:15 
Grzelak to całkiem niezły troll. "Takie rzeczy się zdarzają"- oczywiście każdy wychodzi z domu z maczetą, przydaje się do torowania sobie drogi przez zarośniętą dżunglę jaką jest Nowa Huta. No a jak tak rąbiesz te gałęzie, to można przypadkiem jakieś rapera rąbnąć. Jak np. nie odzywa się i nie rusza, to jest nie od odróżnienia od drzewa. Normalna rzecz, nie ma mowy o premedytacji ;)
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-08-2016 14:17:53 
Dla takich zwierząt nie powinno być żadnej litości!!! Jak czytam o tych pełny nienawiści osiedlowych zwierzętach co chcą swoje porządki wprowadzać, walczyć za Polskę i wogóle to mnie szlag trafia! Rycerstwo ortalionowe i patriotyzm jarmarczny! Totalna patologia! Do utylizacji... Bo czemuś takiemu to nigdy nie można zaufać.
PS
Do tych co chcą takiemu dawać drugą szansę. Czy chciałbyś aby twoja córka lub siostra się z takim spotykała? Żeby przebywał w pobliżu twoich bliskich? No właśnie.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 04-08-2016 14:18:55 
@DzikiDzwon, naprawdę nie rozróżniasz nieumyślnego spowodowania śmierci od zabójstwa z premedytacją? Maczetę, nóż itd nosi się w środowiska kibolskich dla fasonu. A jak już podczas pobicia kogoś poniesie to bywa i tak, że ktoś kogoś zabije. Ale to nie jest działanie z premedytacją.
Kibole to są na ogół ludzie z patologicznych rodzin, którzy w ten sposób w grupie szukają akceptacji i ciepła. Kibice (nawet tacy, którzy siadają wspólnie przy telewizji, żeby kibicować reprezentacji Polski podczas ME) też, choć na mniejszą skalę. No powiedz mi, kto ukształtowany, pewny swojej wartości przejmuje się wynikiem 11 kolesi biegających za piłką czy wynikiem Głowackiego w walce z Usykiem? Znasz tych piłkarzy, Głowacki dorzuca się Tobie do czynszu? To jest zachowanie dla mnie niezrozumiałe.
Natomiast ponieść może każdego. Dlatego nie mam w domu ostrych noży (mam tylko takie noże - piłki, bez ostrych zakończeń i bez ostrych krawędzi) ani żadnych innych niebezpiecznych narzędzi (nawet młotki trzymam w garażu). Bo licho nie śpi.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-08-2016 14:22:18 
Filozof się kurwa znalazł! Usprawiedliwiać patusów i morderców. Walnij się w łeb...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 04-08-2016 14:25:12 
Polska to dziki kraj- ile on siedział za zabójstwo człowieka?

Takie kary to przyzwolenie na bieganie z maczetami po mieście i mordowanie ludzi !

Na zachodzie za gwałt idzie się do więzienia na dłużej. Śmiertelne pobicie? Maczetami ?

"2015-05-04 17:01:13
Krakowski sąd uchylił areszty wobec dwóch mężczyzn oskarżonych o śmiertelne pobicie rapera Papuga. Artur L. wpłacił już kaucję 150 tys. zł, a Paweł K. złożył poręczenie w postaci obciążenia hipoteki nieruchomości na 300 tys. zł. Obaj są wolni. W aresztach byli od grudnia 2013 r. Ich proces toczy się od stycznia br.
Krakowska prokuratura była zaskoczona decyzją sądu."


Takich ludzi powinni pozbawiać praw publicznych do końca życia.

Maczetnik, zabójca, na ringu.
Dawać szansę to można przestępcom ale w tym przypadku to dramat !
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 04-08-2016 14:29:23 
Nie usprawiedliwiam patoli (tych bardzo nie lubię) ani morderców (akurat ten bokser nikogo nie zamordował tylko tylko zabił i jego udział też jest niejasny).
Odsiedział swoje, przeprosił, chce się poprawić (to zakładam).

I 100% się zgadzam z tym co napisałeś "Rycerstwo ortalionowe i patriotyzm jarmarczny". Bo trochę się uważam za patriotę, ale mnie by cieszyło, gdyby w Polsce powstała druga Nokia i na tym polu byśmy "byli" Finów a nie w piłce nożnej. Albo koncern samochodowy, który by robił autka lepsze od niemieckich i wolałbym to, bo zwycięstwo naszych kopaczy, nawet 3:0 nas reprezentacją kopaczy niemieckich jest mi delikatnie mówiąc obojętne.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 04-08-2016 14:36:22 
P:o cholerę dyskutujecie z tym zjebanym trollem Grzelakiem????Na początku był jeszcze chociaż trochę zabawny ale ostatnio jest tak żałosny że głowa mała.

Skąd się biorą takie debile????
 Autor komentarza: jovo
Data: 04-08-2016 14:36:56 
Szanse to mógł dostać Szpila za swoje "rozboje i pobicia".
Natomiast takiego patusa-morderce, powinno się powiesić za jaja a nie dawać szansę na lepsze życie.

Jeśli biegniesz na kogoś z maczetą to nie ma mowy o nieumyślnym spowodowaniu śmierci.
Naprawdę trzeba mieć wyprany mózg żeby zrobić coś takiego... tzn. jaki tam mózg... siano.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 04-08-2016 14:46:14 
Kurna Grzelak patałachu... Straciłem w tym momencie do ciebie mendo resztki szacunku. Zachowujesz się (i to żeby trollować) na tym samym poziomie co chory psychicznie Rafałek gdy w temacie o Bojcowie podajże zaczął się zastanawiać dlaczego spadł tak z wagą...

Powinieneś polecieć na zbity ryj ze strony. Kurwa ktoś kogoś rąbie maczetą po wszystkim w co tylko może trafić ale on nie chciał zabić. Nie kurna a co? Pogłaskać? Dać nauczkę?

To w Brazylii gdzie ludzie są jak zwierzęta takie rzeczy ale w Polsce?
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 04-08-2016 15:00:00 
Nie znamy chyba dokładnie za co siedział i jaką karę sąd mu wymierzył i za co konkretnie.
Wiemy, ze był akt oskarżenia Nie znamy wyroku. Także Panowie nie tak pochopnie z opiniami.
Żeby nie było. Nie cierpię takich patologii. Tylko nie bawmy sie w sędziów nie znając szczegółów. Bo o to zawsze najłatwiej.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 04-08-2016 15:13:44 
Rozumiem Grzelak. Czasem, jak napadam z ziomkami na jakiegoś typa, to też mnie poniesie i posiekam go maczetą. Oczywiście zawsze potem żałuję, więc wszystko jest ok. Przecież nie robię tego specjalnie nooooo, każdemu się zdarza...
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 04-08-2016 15:30:59 
Robi się głupia gimberska dyskusja. Przeinaczanie tego co napisałem i sugerowanie czego nie napisałem.
Nie napisałem, że wszystko jest OK ani, że każdemu się zdarza. Napisałem tylko, że jak się trzyma z kibolami, buja z maczetą po mieście to może się zdarzyć. Dlatego należy takich sytuacji unikać.

Podam przykład. Kolega wyjechał 2 lata temu z żoną na wakacje na 2 tygodnie. Zostawił mi klucze, bo ma kota. Miałem co najmniej co 3 dni wpadać, chodziło głównie o zajmowanie się kotem. Lubię zwierzęta, chciałem się tym kotem (dokładnie kotką) zaprzyjaźnić, bo sam nigdy nie miałem kota. Ale on mnie zawsze drapał, uciekał i nie chciał się bawić. Kiedyś szlag mnie trafił i postanowiłem go nastraszyć. Napuściłem do wanny wody i chciałem go zamoczyć. Zwierzak coś wyczuł i jak wchodziłem z nim do łazienki to wyrwał się podrapał mnie, tym razem dość mocno. Wtedy już mnie trochę poniosło. Poszedłem do przedpokoju, ubrałem rękawiczki, założyłem płaszcz (była zima) żeby nie drapał, złapałem go i przytrzymałem pod wodą. Niestety zanim się uspokoiłem było już za późno.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 04-08-2016 15:33:12 
Nawet jeśli nie chciał go zabić to i tak jest śmieciem i powinien gnić w więzieniu. Skąd sie biora takie cwaniaki? Z maczetą na bezbronnego człowieka jeszcze w kilku!!! Ludzie bez honoru. Nie ma cojednak generalizować całego środowiska kibicowskiego. Taka patologia tto margines.
 Autor komentarza: malyboyy
Data: 04-08-2016 15:51:51 
Promowanie patologii trwa w najlepsze, szpilka, sutener i teraz kolejny element.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 04-08-2016 15:57:55 
Dobra historia Grzelak. Chory z ciebie pojeb :)
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 04-08-2016 16:11:48 
spamdog,

ja wiem, że od osoby, która uważa, że zmiana o 360 stopni to zmiana radykalna i pisała o wyjeździe "nad może" zbyt wiele wymagać nie można, ale skończ już z tym swoim "podajże", bo podać to ty możesz co najwyżej komuś piwo pod żabką.

Wymienisz " p" na "b" i te twoje wszystkie wypociny będą nieco mniej debilne.

Nie ma za co.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 04-08-2016 16:38:11 
A dziękuję. Co prawda dało się krócej i szybciej bez tony uszczypliwości ale czego wymagać od największego przyjaciela na stronie który później płacze o spamowaniu ;D
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 04-08-2016 16:48:15 
Bardzo proszę.

Forumowi przyjaciele powinni sobie pomagać w potrzebie.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 04-08-2016 16:55:41 
@Grzelak jak karaluch przetrwalby nawet w najgorszym wiezieniu gdyz nie straszne mu gwalty analne , a po kontuzji sraki nawet xxl nie spedza mu snu z powiek :)
 Autor komentarza: Rakso
Data: 04-08-2016 19:06:20 
Slyszalem o tym mordzie ale nie wiedzialem ze sportowiec byl w to zamieszany. Interesujace, znalazlem tutaj ciekawy artykul dotyczacy sprawy z 2014r.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3525547,smierc-papuga-bokser-ktory-wygrywal-ze-szpilka-siedzi-w-areszcie,id,t.html

Grzelak, zwaz slowa, bo nie ma wymowek ani drugich szans dla katow.
 Autor komentarza: CassiusClay
Data: 04-08-2016 19:42:06 
Grabowski robi co morze zeby znalezc kogoś kto napędzi mu grupę.

Lazarian wygrał ze Szpila na amatorce wiec wiemy na czym bedzie opierała sie promocja. Szkoda ze sport jest gdzieś z boku. Jesli ktos chociażby w przedszkolu odepchną Szpilę i czuje sie wygrany moze spokojnie czekać na telefon. Zrobimy z tego historie.

Historia Parzeczewskiego powinna go nauczyć ze nawet jesli ktos bardzo pracuje nad swoim wizerunkiem to nie pomoże w zwycięstwie z lepszymi sredniakami. Fajnie, pewnie Lazarian wygra kilka walk i zarobi pare groszy, ale ciagle bedzie brakowało kogoś kto udźwignie walke wieczoru...

Dajcie mu Zimnocha, nazwijcie to emiliminatorem.
 Autor komentarza: bolos
Data: 04-08-2016 19:52:40 
Clevland

"Na zachodzie za gwałt idzie się do więzienia na dłużej. Śmiertelne pobicie? Maczetami ?"- Ta szczególnie w Niemczech
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 04-08-2016 20:44:30 

Jebany morderca......Chlopak sie wykrwawil na chodniku przez tego bandyte a oni chca mu powrot organizowac?
Nie ma wiekszego obajwu tchorzostwa niz pociac jedna bezbronna osobe w pieciu maczetami........samo patrzenie na "dumną" mine tego skurwiela na zdjeciu podnosi mi cisnienie........
Jak juz wyszedl to pozostaje mu zyczyc tylko jednego - zeby go tez pocieli.....


 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 04-08-2016 20:48:04 

PS. Polska to zajebisty kraj - kary za jaranie jazzu sa porownywalne do tych za morderstwa czy pedofilie......
Nic tylko wyjezdzac.

 Autor komentarza: eromer
Data: 04-08-2016 21:41:55 
ok, wiedzę że 'dyskusja' osiągnęła poziom krytyczny
morderstwo (szczególnie w takich okolicznościach) to bestialstwo...nie bez przyczyny "nie zabijaj" znalazło się w Dekalogu, na pierwszym miejscu wśród zakazów dotyczących ludzi
natomiast jest też coś o "nie mów fałszywego świadectwa" - przypisywanie Grzelakowi czegoś czego nie powiedział to absurd + wiadro pomyj to obłęd

sprawa znana jest mi tylko z mediów, co do przemiany Łazarina nic mi nie wiadomo...co nie znaczy, że człowiek faktycznie nie mógł się zmienić, a co za tym idzie zbudować swojego życia na nowo
kto nas ustanowił sędziami?
Kto ma prawo by odmawiać innemu człowiekowi prawa do zmiany (na lepsze) życia???

zgoda - nikt z nas zapewne nie zamordował człowieka, co nie znaczy że nie mamy innych podłych sprawek na sumieniu - oznacza to, że już do końca życia mamy nosić piętno: kłamców, krzywoprzysięzców, złodziei, tchórzy, konformistów, donosicieli etc (niepotrzebne skreślić)???

nie mamy wpływu na wyroki polskiego wymiaru "sprawiedliwości". wymiar kar za gwałty i morderstwa to żart. nie zmienia to faktu, że człowiek odsiedział swoje i chce coś zrobić ze swoim życiem. modlitwa, by mu się to udało, jest najlepszym rozwiązaniem.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 04-08-2016 21:55:10 
Nic nie osiągnie ;)
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 04-08-2016 21:56:18 
Eromer.. zważ też, ze wśród tych wszystkich sędziów tutaj, którzy wydali wyroki na boksera Łazariana, nikt nie zna wyroku sądu (o ile jest) nikt nie zna uzasadnienia oraz prawdziwej roli oskarżonego boksera - ale piętno wypalone, łatka przylepiona.
Juz pomijam to, że wyraźnie było napisane - jeden z napastników nie miał maczety.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 04-08-2016 21:57:09 
I jaka szansa się należy? Szkoda, że tamten gość 2 nie dostanie...
I jeszcze jedno,dziś Szpila ma za sobą walke o mistrzostwo świata, ponad milion złotych zarobionych w ringu,mase fanów, troche hejterów a tego kolesia nie zna NIKT i wątpie, ze ktoś pozna...
 Autor komentarza: Krusher
Data: 04-08-2016 22:00:20 
" Juz pomijam to, że wyraźnie było napisane - jeden z napastników nie miał maczety. "

I jakie to ma znaczenie ? Poszedł kolegami, którzy je mieli. Co myślał ? Że idą siekać banany ?
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 04-08-2016 22:04:08 
Skąd wiesz, ze wiedział o tym.
Jeżeli nie znasz sprawy, uzasadnienia, wyroku, okoliczności to lepiej powstrzymać sie od ferowania wyroków. Po prostu. Uwierz mi, ze żaden sąd nie wypuściłby ich jakby brali udział w tym zabójstwie - raczej. Dwóch wyszło, dwóch siedzi. To chyba o czymś świadczy.
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 04-08-2016 22:07:08 
Tzn bezpośrednio brali - dźgali itp. A zreszta nieważne - temat nie do ogarnięcia i wyjasnienia.
 Autor komentarza: magic19
Data: 04-08-2016 23:48:51 
Ło Matko ale wysyp idiotyzmów :) ewidentnie na pierwsze miejsce w moim rankingu głupoty pisanej na bokser.org wskoczył dzisiaj Grzelak.Kompletny pajac tej jego głupoty nie da się już ulepszyć bo jest na najwyższym poziomie :) facet żyje w swoim świecie,którego normalna osoba nie jest w stanie zrozumieć ani ogarnąć.Dałem sobie spokój na kilka miesięcy z czytaniem bokser.org przez czytanie takich potrąconych komentarzy ale widzę,że to trzeba sobie dać chyba spokój na parę lat :D

OjciecZradioMaryja
Nie wiem czy słyszałeś tą smutną historię jaka się przydarzyła Twojemu ulubieńcowi na wczasach :D :D

https://twitter.com/polsatsport/status/761219458589421568
 Autor komentarza: Madras
Data: 05-08-2016 00:05:22 
A ja tam się cieszę, że Artur Ł. wyszedł z więzienia. Naprawdę wierzę w mądrość sądu. Tylko, aby cały ten plan resocjalizacji nie poszedł na marne, to kryminalista nie może zrucać wagi (niech zostanie tak jak teraz w ciężkiej) i na początku przyszłego roku zorganizować mu walkę z nieocenionym w takich sytuacjach Deontay'em WIlderem. Dla mistrza wagi ciężkiej będzie to idealne przetarcie po kontuzji ręki - będzie mógł ją tutaj sprawdzić jak chce. Po walce sąd będzie miał pewność, że dobrze zrobił wypouszczając Artuta Ł. z pierdla.

Innego uzasadnienia nie przyjmuję. Moje rozwiązanie jest optymalne.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 05-08-2016 01:20:34 
magic19
:)moze i dobrze bo troche wiocha chodzic w takim lancuchu jak sie jest bialym , choc on juz chyba teksas nigga :)
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 05-08-2016 06:29:46 
Autor komentarza: GrzelakData: 04-08-2016 15:30:59
Podam przykład. Kolega wyjechał 2 lata temu z żoną na wakacje na 2 tygodnie. Zostawił mi klucze, bo ma kota. Miałem co najmniej co 3 dni wpadać, chodziło głównie o zajmowanie się kotem. Lubię zwierzęta, chciałem się tym kotem (dokładnie kotką) zaprzyjaźnić, bo sam nigdy nie miałem kota. Ale on mnie zawsze drapał, uciekał i nie chciał się bawić. Kiedyś szlag mnie trafił i postanowiłem go nastraszyć. Napuściłem do wanny wody i chciałem go zamoczyć. Zwierzak coś wyczuł i jak wchodziłem z nim do łazienki to wyrwał się podrapał mnie, tym razem dość mocno. Wtedy już mnie trochę poniosło. Poszedłem do przedpokoju, ubrałem rękawiczki, założyłem płaszcz (była zima) żeby nie drapał, złapałem go i przytrzymałem pod wodą. Niestety zanim się uspokoiłem było już za późno.
*
*
*
O kur*a xDD To nie jest "poniesienie" tylko debilizm i nie radzenie sobie ze sobą i swoimi emocjami xD masz żółte papiery czy jak ?
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 05-08-2016 06:39:58 
PS. Dobra taktyka, równie dobrze mogles napisać: "Chcialem sie zaprzyjaźnic, ale drapał i uciekał, więc go zabiłem. Teraz juz na zawsze będziemy przyjaciółmi. Nie wiem czemu inne dzieci nie chcą się ze mną bawić."
Stary nie przeszło Ci przez głowe, żeby po prostu wejść, dać mu jeść, posprzątać i wyjść nie dotykając go skoro nie chcial :D ?
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 05-08-2016 08:33:42 
Od dawna mówiłem,że miejsce bandytów jest w pierdlu. Także wrócił tam Kostecki, niech wraca łazarian a na koncu szpilens
 Autor komentarza: Darion
Data: 05-08-2016 11:39:12 
Grzelak

O ile jeszcze mozna jakos wytlumaczy twoj trolling o pedalach (malo smieszny, ale moze kogos smieszny, no i niegrozny), to trolling ktory uprawiasz teraz, wiadczy o tym, ze jest popierdolony i powinieneś się udac do lekarza. Siedzenie not stop na forum i wypisywanie bzdur nie jest normalne.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 05-08-2016 18:50:37 
To już zależy od innych bokserów jak się jego "kariera" będzie rozwijać. Powinni go wszyscy zgodnie olać i przemilczeć, choćby nawet próbował w mediach społecznościowych krzyczeć i wyzywać. Jest nikim (w boksie i jako człowiek) i niech tak pozostanie. Tyle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.