Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-02

 
P4P: GWIAZDY NIŻSZYCH KATEGORII IDĄ PO TRON

Dziewięciu na dziesięciu ekspertów na pytanie o najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie odpowie bez wahania, że są to Gonzalez, Kowaliow, Ward, Gołowkin i Rigondeaux. Ci zawodnicy są w czołówce od lat. Za ich plecami jest jednak kilku bardzo ciekawych bokserów, którzy w ostatnim czasie mocno zmniejszyli dystans i mają chrapkę na wejście do ścisłej czołówki P4P. O kim mowa?BROOK CHCE BYĆ JAK TYSON

Kell Brook (36-0, 25 KO) nie jest faworytem walki z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), ale w historii boksu mniejsi wielokrotnie pokonywali większych. To właśnie ci pięściarze stanowią dla Anglika inspirację przed arcytrudną potyczką z mocarzem z Karagandy.

MIKEY GARCIA CHĘTNY NA STARCIE Z FLANAGANEM

Miguel Angel Garcia (35-0, 29 KO) powrócił w dobrym stylu w sobotnią noc po dwóch i pół roku przerwy. Dawny champion dwóch kategorii zaboksował w limicie dywizji junior półśredniej, ale przekonuje, że bez trudu zejdzie w dół do lekkiej na spotkanie z zasiadającym na tronie federacji WBO Terrym Flanaganem (31-0, 12 KO).


LARK BOXING SHOW 2016 - ZAPOWIEDŹ

Pięściarski weekend zaczniemy bezpośrednią transmisją z Darłówka, gdzie podczas Gali Lark Boxing Show zaprezentują się zawodnicy boksu olimpijskiego, a w walce wieczoru naprzeciw zawodników z USA staną Krzysztof Chudecki i Rafał Jackiewicz - szczegóły w rozwinięciu.