GŁOWACKI-USYK: OTTO WALLIN DRUGIM SPARINGPARTNEREM 'GŁÓWKI'

Otto Wallin (15-0, 11 KO) to jeden z ciekawszych prospektów wagi ciężkiej. Waży ponad sto kilogramów, ale co najważniejsze, boksuje z odwrotnej pozycji i właśnie dlatego został zakontraktowany na sparingi z naszym Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO).

Polak przygotowuje się do drugiej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej. Już 17 września w Gdańsku jego rywalem będzie Aleksander Usyk (9-0, 9 KO), mistrz olimpijski sprzed czterech lat oraz oficjalny pretendent do tytułu WBO.

Trenujący "Główkę" Fiodor Łapin nie krył zadowolenia z doboru sparingpartnerów. Już wcześniej informowaliśmy Was, że będzie dwóch głównych, a także kilku dochodzących. Tym pierwszym okazał się Isiah Thomas (15-1, 6 KO). Dziś już wiemy, że drugi będzie właśnie Wallin. Szwed posparuje z mistrzem z Wałcza przez dwa tygodnie.

GŁOWACKI: KIBICE NIE BĘDĄ SIĘ NUDZIĆ >>>

- Trenowanie z zawodnikami na tym poziomie jest bardzo ważne. Poprzednio sparowałem z Anthonym Joshuą w Anglii, a teraz będę sparować z Krzysztofem Głowackim w Polsce. Cieszy mnie to - nie ukrywa Wallin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 27-07-2016 20:55:10 

Otto kto?

 Autor komentarza: Knot
Data: 27-07-2016 22:11:42 
Oto słynny Otto
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-07-2016 00:10:50 
Walka amatorska Usyk vs Baterbijew:
https://www.youtube.com/watch?v=DSFvVND_uJ0

Jest co oglądać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.