Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-26

 
CHOCOLATITO: TA WALKA TO DUŻE RYZYKO

Uznawany przez wielu ekspertów za najlepszego boksera świata Roman Gonzalez (45-0, 38 KO) przyznaje, że podjął duże ryzyko, decydując się na kolejną zmianę kategorii wagowej. Nikaraguańczyk 10 września zmierzy się z Carlosem Cuadrasem (35-0-1, 27 KO) i spróbuje zostać mistrzem w czwartej już dywizji.


STORPEDOWANY POMYSŁ NA WALKĘ HAYE vs BROWNE O PAS WBA REGULAR

Już wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Rusłan Czagajew (34-3-1, 21 KO) został pozbawiony pasa WBA Regular wagi ciężkiej, ponieważ nie kwapił się do starcia z Fresem Oquendo (37-8, 24 KO) i nie odpowiadał na żadne pisma ze strony federacji. Natychmiast tę sytuację spróbował wykorzystać David Haye (28-2, 26 KO) aranżując spotkanie z Lucasem Browne'em (24-0, 21 KO).
RIO 2016: ZBIGNIEW RAUBO - IGRZYSKA TO MARZENIE KAŻDEGO TRENERA

- Jeśli mielibyśmy się zastanawiać, czy mamy jakieś szanse, czy nie, to lepiej by było, żebyśmy w ogóle tam nie jechali. Na pewno więc do Rio lecimy po medale - mówi Zbigniew Raubo, pierwszy trener naszej reprezentacji bokserskiej, tuż przed wylotem do Brazylii. Przypomnijmy, że w turnieju olimpijskim Polskę reprezentować będą Tomasz Jabłoński (-75kg) oraz Igor Jakubowski (-91kg). Zapraszamy.