ADAM BALSKI WRÓCI W SWOIM MIEŚCIE - WALKA Z JEŻEWSKIM?

Redakcja, Informacja własna

2016-07-18

Adam Balski (6-0, 5 KO) wyrasta na nową siłę "polskiej kategorii" junior ciężkiej. Po długiej przerwie ten uzdolniony i mocno bijący pięściarz w końcu będzie znów mógł zaboksować u siebie w Kaliszu.

Właśnie w tym mieście kolejną galę zorganizuje Mariusz Grabowski. Wieczór odbędzie się 24 września i być może właśnie tego dnia dojdzie do bratobójczej walki wewnątrz grupy Tymex Boxing Promotion. Promotor tej imprezy chciałby bowiem skonfrontować Adama z Nikodemem Jeżewskim (12-0-1, 7 KO).

- Już walka pomiędzy Damianem Wrzesińskim a Michałem Leśniakiem pokazała, że to dobry trop. Chłopcy dali wtedy świetną walkę i jestem przekonany, że Adam z Nikodemem również by taką dali. Podkreślam jednak, że w żaden sposób nie zaważy to na pozycji jednego bądź drugiego w grupie. Nadal będę inwestował w przegranego, to nie będzie jakaś forma eliminacji jednego z nich, natomiast wiem, że ich starcie byłoby naprawdę ciekawym widowiskiem. A jak na polskie warunki, również bardzo poważnym testem. Właśnie złożyłem obu zawodnikom swoją ofertę i czekam teraz na ich odpowiedź. Balski na pewno zaboksuje w Kaliszu, bo to przecież jego miasto, ale chciałbym, żeby również pokazał się tam Jeżewski i obaj stanęli naprzeciw siebie - nie ukrywa Grabowski.

ADAM BALSKI: SERWIS SPECJALNY >>>

Poza Adamem, w Kaliszu pojawi się też na pewno Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO), mistrzyni Europy wagi lekkiej.

Poniżej przypominamy ostatnie zwycięstwo Balskiego sprzed miesiąca, kiedy na ringu w Szydłowcu już w pierwszej rundzie odprawił Ihara Karaweła.