Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-16

 

WILDER-ARREOLA: MISTRZ ZAROBI PRAWIE DZIESIĘĆ RAZY WIĘCEJ

- Wilder to jeden z najlepszych i największych obecnie nazwisk. Patrząc na jego umiejętności na pewno muszę być w szczytowej formie, dać bardzo dobrą walkę, a przy tym pozostawać cały czas skoncentrowany, żeby myślec o sukcesie - mówi Chris Arreola (36-4-1, 31 KO), który dziś w nocy zaatakuje Deontaya Wildera (36-0, 35 KO) i jego pas WBC wagi ciężkiej.


ZŁAMANA SZCZĘKA DICKENSA, RIGONDEAUX Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM

Podczas trwającej gali w walijskim Cardiff Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO) obronił tytuł WBA wagi super koguciej pokonując przed czasem w drugiej rundzie Jamesa Dickensa (22-2, 7 KO). Mimo że walka trwała tylko kilka minut i obaj panowie mogli się dopiero rozkręcać, boks 35-letniego czempiona niestety ponownie nie zachwycił i będzie mu bardzo ciężko o walki z najlepszymi za duże pieniądze.WIDEO: PIĘŚCIARZE NA SESJI ZDJĘCIOWEJ

Pięściarze powiązani z Andrzejem Gmitrukiem będą objęci opieką menadżerską przez Sylwię Koperską, która ma szukać dla nich sponsorów i dbać o ich wizerunek medialny. Zawodnicy wzięli udział wczoraj w specjalnej sesji fotograficznej. Poniżej krótki film.


'KRÓL' POWRÓCIŁ, ALE CZY ZASIĄDZIE NA TRONIE?

Trwa gala Sauerland Event w Berlinie. Przed chwilą jedna z najważniejszych postaci niemieckiego boksu ostatnich lat, Arthur Abraham (45-5, 30 KO) odprawił przed czasem w ósmej rundzie ambitnego Tima Robina Lihauga (15-2, 8 KO), udanie powracając po kwietniowej deklasacji z rąk Gilberto Ramireza. "Król" zgarnął dzisiejszego wieczoru pas WBO International wagi super średniej.