Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-15

 WIDEO: RIGONDEAUX I DICKENS W LIMICIE

Zarówno broniący pasa WBA kategorii super koguciej Guillermo Rigondeaux (16-0, 10 KO), jak i pretendujący do niego James Dickens (22-1, 7 KO), osiągnęli wymagany limit 122 funtów, czyli 55,35 kilograma. Poniżej wideo. Relacja z gali Cardiff od 20:00 na Polsacie Sport News.


WILDER LŻEJSZY OD ARREOLI

Sądząc po urywkach z konferencji prasowych i przygotowań Chrisa Arreoli (46-4-1. 31 KO), wydawać by się mogło, że 35-latek po raz kolejny w swojej karierze oleje treningi i wagę. Dziś podczas ceremonii ważenia na dzień przed starciem z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) o pas WBC wagi ciężkiej "Nocny koszmar" pokazał, że poza jedzeniem fast foodów zdecydował się jednak na trening.


GOŁOWKIN vs BROOK: BILETY SPRZEDANE

Hala O2 Arena w Londynie jest bardzo pojemna, ale jak się okazuje, na niektóre wydarzenia wciąż zbyt mała. A takim wydarzeniem jest starcie pomiędzy Kellem Brookiem (36-0, 25 KO) - mistrzem świata federacji IBF wagi półśredniej, a Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), championem dywizji średniej organizacji WBA/WBC/IBF.
WIDEO: STACJA SHOWTIME PRZYPOMINA NOKAUT WILDERA NA SZPILCE

Jutro w nocy Deontay Wilder (36-0, 35 KO) podejdzie do czwartej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. W trzeciej, w połowie stycznia, Amerykanin znokautował w dziewiątej rundzie Artura Szpilkę (20-2, 15 KO). Z okazji zbliżającego się starcia "Brązowego Bombardiera" z Chrisem Arreolą (36-4-1, 31 KO) stacja Showtime rozłożyła nokaut na "Szpili" na czynniki pierwsze.WAŻENIE Z BERLINA

Zarówno Tyron Zeuge (18-0, 10 KO) jak i broniący pasa WBA Regular Giovanni De Carolis (24-6, 12 KO) ze sporym zapasem osiągnęli wymagany limit kategorii super średniej przed jutrzejszą galą w Berlinie.


MARCO HUCK: BELLEW SIĘ MNIE BOI I WYBIERA ŁATWIEJSZE OPCJE

- Mam teraz najcenniejsze trofeum i każdy w tym limicie chce ze mną walczyć - mówi dumny Tony Bellew (27-2-1, 17 KO), który rozpoczął przygotowania do pierwszej, październikowej obrony pasa WBC kategorii cruiser. I rzeczywiście kolejka chętnych jest długa. Swoje aspiracje zgłaszał między innymi nasz "Diablo", a teraz konfrontacji z Anglikiem domaga się wieloletni champion WBO, zdetronizowany przez "Główkę" Marco Huck (39-3-1, 27 KO).