MARCO HUCK: BELLEW SIĘ MNIE BOI I WYBIERA ŁATWIEJSZE OPCJE

- Mam teraz najcenniejsze trofeum i każdy w tym limicie chce ze mną walczyć - mówi dumny Tony Bellew (27-2-1, 17 KO), który rozpoczął przygotowania do pierwszej, październikowej obrony pasa WBC kategorii cruiser. I rzeczywiście kolejka chętnych jest długa. Swoje aspiracje zgłaszał między innymi nasz "Diablo", a teraz konfrontacji z Anglikiem domaga się wieloletni champion WBO, zdetronizowany przez "Główkę" Marco Huck (39-3-1, 27 KO).

Niemiec odbudował się po porażce z Polakiem w ostatni weekend lutego, gdy zastopował i wysłał na emeryturę Olę Afolabiego. Teraz czyni zakusy na tytuł WBC.

- Chętnie spotkam się z Bellew nawet teraz, po co mamy czekać aż do października? Zawsze chciałem wystąpić przed brytyjskimi kibicami, choć szczerze mówiąc nie wydaje mi się, aby szybko to się zmieniło. Bellew doskonale wie, że przejechałbym się po nim. Boi się mnie, woli wybierać inne opcje i łatwiejszych przeciwników, tak aby trochę dłużej utrzymać się przy pasie. Skontaktowaliśmy się z jego obozem, lecz nigdy nie było zainteresowania z drugiej strony, co chyba sporo mówi - stwierdził Huck, który ma powrócić do akcji na przełomie sierpnia i września.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 15-07-2016 17:55:28 
Hucka teraz wszyscy powinni olewać i będą to robić, bo on nikomu do szczęścia nie jest potrzebny. Kisił tyle lat pas w Niemczech choć ze 2 czy 3 razy powinien go stracić. Walczy brzydko, fauluje, ale mimo wszystko wciąż jest groźny. Popadnie w niebyt po stracie pasa jak Włodarczyk ;)
 Autor komentarza: puziol123
Data: 15-07-2016 18:06:03 
Każdy posiadacz pasa prawie zawsze wybiera przeciwników nie koniecznie generujących dobre walki,chyba że jest to obowiązkowa obrona.Byli mistrzowie przeważnie rozpaczliwie szukają walk z obecnymi posiadaczami pasów,co nie zawsze przekłada sie na realia... Panie Huck -za rok moze dwa schodami na strych dostanie pan kolejną szanse :)
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 16-07-2016 00:38:47 
Scierwacz chce szybko odzyskac pas i znowu schowac go w niemcowni za sedziami. Lac na gdnide i traktowac go nak gowno tak jak on to robil.
 Autor komentarza: starycap
Data: 16-07-2016 09:08:00 
Z całym szacunkiem do Was -ale nie piszcie pierdoletów opartych na emocjach lub sosie podlanym patriotyzmem .Huck to klasa sama w sobie a chwilę słabości może mieć każdy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.