Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-09

 WOKÓŁ WALKI BROOK vs GOŁOWKIN

- Czekałem od dawna na taki moment i taką walkę. Szukaliśmy wielkich pojedynków i teraz najlepszy zawodnik P4P przyjeżdża by zmierzyć się właśnie ze mną - mówi Kell Brook (36-0, 25 KO), mistrz świata federacji IBF wagi półśredniej, który 10 września zaatakuje Giennadija Gołowkina (35-0, 32 KO) i należące do niego trzy pasy kategorii średniej.CIEKAWY RYWAL DLA CIEKAWEGO PROSPEKTA

Całkiem niedawno sławny promotor Bob Arum przekonywał, że znalazł nową gwiazdę wagi półciężkiej w osobie Aleksandra Gwozdyka (10-0, 8 KO). - Za kilka miesięcy będzie gotowy na Stevensona i Kowaliowa - stwierdził szef stajni Top Rank. I teraz wystawi swojego pupilka na poważny sprawdzian.SENSACYJNE NOKAUTY Z HISTORII BOKSU (cz. 1)

Nie ma znaczenia, jak wielkim faworytem jest jeden z zawodników, w boksie underdog (chłopiec do bicia?) zawsze może wszystko obrócić jednym celnym ciosem. Przekonało się o tym wielu znakomitych pięściarzy, niektórzy z nich przegrywali z zawodnikami teoretycznie słabszymi o kilka klas. Prezentujemy pierwszą z trzech części krótkiego cyklu o najbardziej niespodziewanych nokautach w historii.