ZAPOWIEDŹ - XI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Ostatnio kobiety walczyły w Katowicach na I Akademickich mistrzostwach Polski >>>, gdzie poziom był zróżnicowany, ale w kolejnych edycjach Śląskiego turnieju, przyzwyczailiśmy się do naprawdę wysokich lotów - gdzie od pewnego czasu zjawiają się światowe gwiazdy pięściarstwa z całego świata. Tak wyglądały finały X MMŚ 2015 >>>

Już w tym roku w Gliwicach, dzięki staraniom Pana Henryka Wilka i Piotra Niemczyka, w Gliwicach odbył się poraz pierwszy w historii Polskiego pięściarstwa mecz z reprezentacją Queensland (Australia).

Poniżej skrót z tego wydarzenia, a tutaj >>> zapis konfrontacji zespołu Wilka z przedstawicielami dalekiego kraju Kangurów!

Tegoroczny turniej wypada tuż po Igrzyskach w Rio de Janeiro, ale organizatorom to nie przeszkadza. Z roku na rok umacniająca się pozycja w Europejskiej i Swiatowej Organizacji Boksu (EUBC i AIBA) powoduje, że na XI Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska (31.08.-03.09.2016) zjeżdżają się ekipy z całego świata i możemy być pewni, że znów zabłysną w Gliwickiej Hali przy ulicy Jasnej pięściarskie talenty - zgłoszone zawodniczki i planowane wszystkie serie walk >>>

Zgłoszenia do uczestnictwa w turnieju od reprezentacji z całego świata oraz dobrych Polskich klubów, przyjmowane są do 25 sierpnia (mail: guks.carbo@wp.pl, tel.: +48 502 831 177).
Relacja z tego wydarzenia dostępna będzie na wszelkich urządzeniach z dostępem do światowej sieci WWW: telewizory, smartfony, tablety, laptopy, komputery. Z dowolnego miejsca i dowolnym czasie będzie można wejść na stronę PZB, TV Imperium czy bokser.org, aby sledzić na żywo czy z odtworzenia, bez problemów, bez instalacji dodatkowych programów, bez żadnych płatnych SMS-ów, w bezpieczny i czytelny sposób kibicować udzielając się na żywo na czacie, czy zadawać pytania do zawodniczek i trenerów z którymi redaktorzy będą przeprowadzać wywiady w trakcie trwania wydarzenia. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.