OBOZY LEBIEDIEWA I GASIJEWA MAJĄ TYDZIEŃ WIĘCEJ NA ROZMOWY

Denis Lebiediew (29-2, 22 KO) ma zapędy na pas organizacji WBC, ale póki co musi uporać się z obowiązkowymi obronami swoich tytułów. Najbliższa - ta z ramienia IBF, jest właśnie w końcowej fazie negocjacji.

Obowiązkowym pretendentem federacji IBF pozostaje silny niczym tur Murat Gasijew (23-0, 17 KO), który półtora miesiąca temu bardzo ciężko znokautował Jordana Shimmella w końcówce pierwszej rundy.

Przetarg na organizację potyczki Lebiediewa z Gasijewem miał się odbyć 5 lipca, ale obie strony poprosiły o więcej czasu na negocjacje. Władze federacji przystały na taką propozycję i teraz ostateczny termin na rozmowy przeniesiono o tydzień - na 12 lipca. Jeśli do tego czasu nie będzie ugody, o wszystkim zadecyduje przetarg. W kuluarach mówi się jednak, że obie drużyny są już blisko ugody.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-06-2016 19:08:07 
Liczę że Lebioda zmierzy się najpierw z Gasiijem a nie Szumenowem, który na dobrą sprawę powinien zostać złożony w ofierze Dorticosowi..
Lebioda imo z Gassijewm nie wygra
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 30-06-2016 20:12:40 
No Gasijew jest moocny...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 01-07-2016 00:09:35 
Waga Cruser jest ekscytująca,ciężko wskazać jednego lidera ale Lebiedev to kozak, twardziel najlepiej wyszkolony technicznie fighter z Cruser z bardzo mocnym ciosem, Gassijev młody jeszcze nie dośwoiadczony ale kolejny twardziel z Rosjii z Mocnym "kopytem"
Lebiedev jednak faworytem , myśle Gassijev by znokutował Bellew obietywnie Diablo bardzo cieżko by był z młodym ruskiem
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-07-2016 08:43:46 
w czolowce robi sie ciasno i jesli Diablo chce sie jeszcze dopchac do walki o pas to teraz albo juz nigdy
potrzebny jakis odwazny ruch zeby szybko dojsc do obowiazkowego w ktorejs z organizacji i ja uwazam ze Diablo jako byly mistrz powinien upolowac teraz jakis pas WBC silver czy cos takiego
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.