Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-29

 


SKRÓT VI MIĘDZYNARODOWEGO GP MAŁOPOLSKI 2016 GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Przyzwyczajeni do dużej ilości pojedynków na cyklicznym Międzynarodowym Grand Prix Małopolski, przygotowaliśmy skróconą relację z tego co działo się w malowniczo położonym ośrodku nad Dunajcem. Dziękujemy wszystkim, którzy byli wtedy z nami, a tych którzy śledzili relację na żywo zapraszamy do tego urokliwego miejsca na wakacyjny wypoczynek.

ANDRE WARD: NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ

Od 30 do 300 dolarów będą kosztowały bilety na jubileuszowy, trzydziesty występ Andre Warda (29-0, 15 KO), który 6 sierpnia spotka się w swoim Oakland na antenie stacji HBO z Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO). - Nie możecie tego przegapić, będę tego dnia w świetnej formie - przekonuje swoich krajanów mistrz olimpijski z Aten i dawny lider kategorii super średniej, który teraz próbuje podbić wagę półciężką.


GŁOWACKI-USYK: DROZD I LEBIEDIEW CHWALĄ POLAKA

W drugiej obronie tytułu mistrza świata kategorii cruiser federacji WBO Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) spotka się z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Pojedynek odbędzie się 17 września w Gdańsku. Niektórzy polscy kibice obawiają się tej potyczki, ale dwaj świetni Rosjanie boksujący w tym samym limicie - Denis Lebiediew (29-2, 22 KO) i Grigorij Drozd (40-1, 28 KO), uspokajają trochę nastroje.
FINAŁ I MISTRZOSTW POLSKI STUDENTEK - WYNIKI

W miniony weekend zakończyły się I Akademickie Mistrzostwa Polski (23-25.06.2016) Katowice. Na terenach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Nowej Hali przy ul. Mikołowska 72a, kobiety wywalczyły na takim turnieju pierwsze złote krążki. Wyniki finałowych starć w rozwinięciu.