Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-28

 





KLICZKO O FURYM: TU NIE CHODZI WCALE O PASY, TYLKO O REWANŻ!

Istnieje zagrożenie, że w związku z oskarżeniami o stosowanie dopingu Tyson Fury (25-0, 18 KO) zostanie pozbawiony pasów WBA i WBO, które wróciłyby do Władimira Kliczki (64-4, 53 KO). Ale Ukrainiec nawet nie myśli o takiej formie odzyskania tytułów. - Tu nie chodzi o pasy, tu chodzi o rewanż - mówi wprost pięściarz, który przez ponad dekadę rozdawał karty w królewskiej kategorii.





ROACH JUŻ ZACIERA RĘCE NA WALKĘ PACQUIAO Z BRONEREM

W kuluarach mówi się o możliwej walce Manny'ego Pacquiao (58-6-2, 38 KO) z Adrienem Bronerem (32-2, 24 KO) w październiku. Wieloletni promotor Filipińczyka zarezerwował zarezerwował już nawet na konkretną datę na 15 października, zaś sławny trener "Pac-Mana" - Freddie Roach, z optymizmem podchodzi do tego pomysłu.


FINAŁ I MISTRZOSTW POLSKI STUDENTÓW - WYNIKI

Można by rzecz, strzałem w naukową dziesiątkę okazał się pomysł realizacji Akademickich Mistrzostw Polski. Pozostaje tylko pytanie dlaczego tak późno ta grupa trenujących otrzymała prawo walk na oficjalnym turnieju, z którego wyniki finałowych starć prezentujemy w rozwinięciu.


PROMOTOR POWIETKINA: CZEKAMY NA WILDERA

Andriej Riabiński nie czekając na ostateczne postanowienie władz WBC poinformował, że Aleksander Powietkin (30-1, 22 KO) nie stoczy już kolejnych walk, tylko poczeka na starcie z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.



POJEDYNKI NAD SŁONECZNYM BAŁTYKIEM

W miniony weekend z okazji Dni Morza w samo południe wystartował VI Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża. Zawodnicy skrzyżowali rękawice na ringu ustawionym na malowniczo położonym Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyniki walk i krótka fotorelacja w rozwinięciu.