Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-24

 


JOSHUA I BREAZEALE ZGODNIE ZAPOWIADAJĄ NOKAUT

- Breazeale wydaje się być pewny swego. Muszę go złamać mentalnie, potem już runie cała reszta - zapowiada Anthony Joshua (16-0, 16 KO), który za niespełna trzydzieści godzin przystąpi do pierwszej obrony pasa IBF wagi ciężkiej, mierząc się z Dominicem Breazeale'em (17-0, 15 KO).


PLANY CHARLESA MARTINA

Charles Martin (23-1-1, 21 KO) - niespodziewany mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF, który stracił swój pas po zaledwie kilku tygodniach na rzecz Anthony'ego Joshuy, wróci prawdopodobnie na jesień. Potem szykuje się coś poważniejszego.KTO WRZEŚNIOWYM RYWALEM CANELO?

Wiemy już, że najbliższym rywalem Saula Alvareza (47-1-1, 33 KO) nie będzie Giennadij Gołowkin ani Manny Pacquiao. Na dniach powinniśmy poznać oficjalnie nazwisko przeciwnika, choć w kuluarach najwięcej mówi się o Liamie Smithie (23-0-1, 13 KO), mistrzu organizacji WBO w wadze junior średniej.

WIDEO: WAŻENIE(A) PRZED WALKĄ JOSHUA vs BREAZEALE

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Londynie. Broniący po raz pierwszy pasa IBF Anthony Joshua (16-0, 16 KO) zanotował 110,4 kg, zaś pretendujący do tego tytułu Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) trochę więcej - dokładnie 115,6 kg. W rozwinięciu wideo z ważenia głównych bohaterów, ale również Chrisa Eubanka Jr, George'a Grovesa z Martinem Murrayem, a także Dilliana Whyte'a.


KLICZKO: PO PROSTU ODZYSKAM SWOJE PASY KILKA TYGODNI PÓŹNIEJ

- Naturalnie jestem bardzo zawiedziony. Szkoda mi nie tylko siebie, ale również moich kibiców, którzy czekali na ten rewanż - mówi w specjalnym oświadczeniu Władimir Kliczko (64-4, 53 KO), komentując przełożoną walkę z Tysonem Furym (25-0, 18 KO), z którym miał spotkać się po raz drugi 9 lipca w Manchesterze. Anglik skręcił kostkę. Wkrótce powinniśmy poznać nowy termin.