Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-19

 
SZOK! SMITH SZYBKO ZASTOPOWAŁ FONFARĘ!

Co prawda Andrzej Fonfara (28-4, 16 KO), jego sztab i inni zapowiadali, że nie zlekceważą Joe Smitha Jr (22-1, 18 KO), ale nikt nie brał raczej Amerykanina na poważnie i spodziewano się raczej spacerku w wykonaniu Polaka. Tymczasem skończyło się na szybkim i sensacyjnym rozstrzygnięciu!


SMITH JR: ZSZOKOWAŁEM ŚWIAT

Skazywany na pożarcie Joe Smith Jr (22-1, 18 KO) sprawił wielką niespodziankę, już w pierwszej rundzie nokautując Andrzeja Fonfarę (28-4, 16 KO) na gali w Chicago. - Zrobiłem to, co zapowiadałem, zszokowałem świat - stwierdził Amerykanin.

NA ŻYWO: I MEMORIAŁ ZBIGNIEWA PIETRZYKOWSKIEGO

Sobotnie walki Polaków rozgrzewały nas kibiców stopniowo - od ciekawej i efektownej Gali na Zamku w Szydłowcu poprzez szokujące starcia za oceanem. Niedzielę natomiast pozostawiliśmy dla przyszłościowi wielkich ringów. Właśnie dzięki takim imprezom, na które docieramy z naszymi kamerami, zapełniają się zawodowe, wielkie ringi. Zapraszamy na bezpośrednią relację z I Memoriału im. Zbigniewa Pietrzykowskiego. Zestawienie i wyniki na żywo w rozwinięciu.


WIDEO: ADAM BALSKI ZNÓW SZYBKO NOKAUTUJE

Adam Balski (6-0, 5 KO) błyskawicznie rozprawił się wczoraj z Iharem Karawełem (8-12, 5 KO). Dwa lewe sierpowe i dwa nokdauny załatwiły sprawę w zaledwie minutę! Wyrasta nam nowa siła w wadze junior ciężkiej. Obejrzyjcie teraz na spokojnie ten krótki pojedynek. Zapraszamy.KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE: PORAŻKA SZWEDOWICZA

Niestety w turnieju w Baku, będącym przedostatnią eliminacją do igrzysk w Rio, pozostał nam już tylko jeden pięściarz. Reprezentujący nas w wadze półciężkiej Arkadiusz Szwedowicz po pierwszym zwycięstwie, dziś musiał uznać wyższość Dzemala Bosnjaka z Bośni i Hercegowiny.


MARQUEZ: COTTO ALBO EMERYTURA

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) przyznał, że negocjacje odnośnie walki z Miguelem Cotto (40-5, 33 KO) nie są łatwe. Główny problem stanowi waga - Meksykanin chce boksować w limicie 147 funtów, tj. kategorii półśredniej, a Portorykańczyk woli umowny limit 150 funtów.