Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-09

 IBF: TERAZ BUNDU DLA SPENCE'A JR

Konstantin Ponomariew (30-0, 13 KO) zgłosił kontuzję ręki i nie spotka się z Errolem Spence'em Jr (20-0, 17 KO) w ramach eliminatora do tronu IBF wagi półśredniej. Wobec tego władze federacji wybrały dla Amerykanina nowego rywala - Leonarda Bundu (33-1-2, 12 KO).


SAM SEXTON DLA WHYTE'A NA JESIEŃ?

Już wcześniej informowaliśmy Was o tym, że mający swoje problemy zdrowotne Hughie Fury nie przyjął walki o wakujący pas mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej. Dziś już wiemy, kto został dokooptowany do Dilliana Whyte'a (16-1, 13 KO).


WARREN CHCE WALKI BELLEW Z MACCARINELLIM

Jutro wieczorem Enzo Maccarinelli (41-7, 33 KO) na ringu w Londynie zmierzy się z Dmitro Kuczerem (23-1-1, 17 KO). Lepszy z tej dwójki zdobędzie wakujący tytuł mistrza Europy kategorii junior ciężkiej, a w przypadku Walijczyka jest to również duża szansa na przepustkę do starcia o mistrzostwo świata.BREAZEALE: POKONAŁBYM FURY'EGO JEDNĄ RĘKĄ

Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) dobrze czuje się w promocji najbliższej walki z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO). Amerykanin utrzymuje, że nie tylko odbierze Anglikowi tytuł mistrza świata federacji IBF wagi ciężkiej, ale również zunifikuje pozostałe pasy w konfrontacji z Tysonem Furym (25-0, 18 KO).KRASJUK: NIE BOIMY SIĘ NICZEGO

Z informacji do jakich dotarła redakcja BOKSER.ORG wynika, że do starcia Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) dojdzie w poznańskiej Arenie. Pojedynek ma odbyć się 10 lub 17 września. Na początku lipca powinniśmy już wiedzieć wszystko oficjalnie.

JACKIEWICZ: PRZYPOMINAM SOBIE, JAKI BYŁEM PIE...Y

- Jesteśmy na końcowym etapie pisania mojej biografii. Do końca czerwca mają być napisane ostatnie rozdziały, które później zostaną jeszcze sprawdzone przez prawnika z wydawnictwa. W sierpniu ukończymy całą pracę, a prawdopodobnie już pod koniec roku pierwsze egzemplarze o moim życiu trafią na półki w księgarni - zdradził Rafał Jackiewicz (48-15-2, 22 KO).