WRZESIŃSKI WYPADA, JEŻEWSKI BĄDŹ BALSKI W JEGO MIEJSCE

Za niespełna dwa tygodnie - dokładnie 18 czerwca na zamku w Szydłowcu, Mariusz Grabowski zorganizuje kolejną galę. Wiemy już jednak, że w porównaniu z tym, co anonsowaliśmy wcześniej, nastąpi jedna zmiana. Z rozpiski wypada bowiem mający kłopoty zdrowotne Damian Wrzesiński (9-0-1, 4 KO).

Kibice nie mają jednak powodów do narzekania, bo na miejsce "Wrzosa" wskoczy jeden z ciekawych zawodników kategorii junior ciężkiej, oczywiście również związanych z grupą Tymex Boxing Promotion. W ciągu najbliższych godzin rozstrzygnie się, czy będzie to Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO), czy też może opromieniony efektownym i cennym zwycięstwem nad "Ruskiem" Adam Balski (5-0, 4 KO).

Przypomnijmy, że w walce wieczoru Michał Żeromiński (10-2, 1 KO) skrzyżuje rękawice z Romanem Seliverstovem (16-10, 5 KO), Robert Parzęczewski (11-1, 5 KO) spotka się z Michałem Graszkiem (6-3, 4 KO), a Tomasz Gromadzki (1-0-1, 1 KO) z Mariuszem Runowskim (4-0, 2 KO). Czwartą potyczką będzie występ właśnie Jeżewskiego bądź Balskiego.

Bezpośrednią transmisję z tej gali przeprowadzi BOKSER.ORG!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.