TYSON FURY: TYM RAZEM BĘDZIE MI DUŻO ŁATWIEJ Z KLICZKĄ

Redakcja, Daily Star

2016-06-01

Jeszcze nie tak dawno temu Tyson Fury (25-0, 18 KO) pokazywał swój wielki brzuch i krzyczał do Władimira Kliczki (64-4, 53 KO) "Zobacz, nie potrafisz pokonać takiego grubasa". Dziś jednak mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA i WBO jest już w znacznie lepszej formie.

- Od pięciu tygodniu odrzuciłem węglowodany, a to naprawdę spore wyrzeczenie. Teraz żywię się rybami, różnymi sałatkami oraz owocami morza, ale powoli znów wprowadzam znikome ilości węglowodanów do diety. Doszedłem do takiego punktu, że nie lubię już jedzenia zabijanych zwierząt - przyznał aktualny król wszechwag.

- Podczas poprzedniej konferencji prasowej pokazałem innym, że jestem zwykłym człowiekiem, nie jakimś robotem. Kliczko pozostaje na sali 365 dni w roku, ja wchodzę na salę dwanaście tygodni przed walką.  I w ciągu tych dwunastu tygodni jestem w stanie przemienić się z ochlapusa w mistrza świata. Nie będę może tak szczupły jak za pierwszym razem i rewanż będzie wyglądał inaczej. Kliczko rzuci się na mnie z nadzieją na nokaut, ale to ja go zdzielę. On będzie musiał się bardziej otworzyć, więc tym razem będzie mi dużo łatwiej - dodał Fury.