JESSIE VARGAS PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKĘ Z BROOKIEM

Jessie Vargas (27-1, 10 KO), mistrz świata wagi półśredniej organizacji WBO, podpisał kontrakt na walkę z Kellem Brookiem (36-0, 25 KO), championem według federacji IBF.

Pojedynek ma się odbyć w Sheffield, mieście Brooka. W tej chwili w grę wchodzą dwie daty - 27 sierpnia, albo 3 września, przy czym ten drugi termin wydaje się bardziej prawdopodobny.

- Jesteśmy podekscytowani, bo to dla Jessiego wielkie wyzwanie, ale zarazem walka, którą możemy wygrać. Bardzo ostro trenuje i podchodzi do tego śmiertelnie poważnie. Tu nie chodzi tylko o dużą wypłatę, ale również o sukces sportowy. Wierzy w siebie, a ja jestem naprawdę dumny z tego chłopaka - zaciera ręce Cameron Dunkin, menadżer Vargasa.

Bardzo możliwe, że starcie pomiędzy tymi pięściarzami za oceanem pokaże stacja HBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 01-06-2016 10:57:00 
Trochę waciany jest Vargas.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 01-06-2016 11:32:07 
Autor komentarza: MrAdamData: 01-06-2016 10:57:00
Trochę waciany jest Vargas.

*
*
*

Na pewno królem nokautu nie jest, ale widać po Vargasie, że zaliczył spory postęp i nie jest już takim waciakiem jakim był za czasów "ślizgania" się w bliskich walkach z Lopezem czy Omotoso. Głównie wynika to z tego, że nabrał sporo doświadczenia i poprawił technikę przez co złapał lepszy timing i wie, w które ciosy, w jaki sposób i kiedy należy włożyć większą siłę. To w jaki sposób zranił Bradleya i jak dobrze różnicował siłę ciosu z Alim raniąc go kilkukrotnie po drodze dobrze to obrazuje.

Mimo wszystko faworyt w walce Brook-Vargas jest jeden i szkoda, że ta walka nie odbędzie się w Stanach na antenie dużej telewizji, bo wówczas Brook mógłby zyskać na tym rynku marketingowo robiąc koniunkturę na starcia z Garcią, Bronerem, rewanż z Porterem czy walkę z Thurmanem. Nie ma się jednak co dziwić skoro w UK przyciąga on tłumy i generuje nieporównywalnie większą kasę.
 Autor komentarza: JIN
Data: 01-06-2016 11:58:38 
NietrzezwyTomasz

Mam identyczną opinie odnośnie Vargasa. Gość z takiego pompowanego chłopca bez wyraźnego ciosu, stał się naprawdę ciekawym zawodnikiem, którego przyjemnie się ogląda i nie można mu odbierać szans z czołówką, aczkolwiek czegoś mu brakuje by składać najlepszych.
 Autor komentarza: boxxx
Data: 01-06-2016 12:33:19 
o koorva !
 Autor komentarza: Darion
Data: 01-06-2016 12:40:56 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik Darion piszący z IP: 93.105.181.164 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: hayabooza
Data: 01-06-2016 15:57:39 
vargas zrobil mega progres przelamal sie po walce z Alim i nabral pewnosci siebie. Nie odbieram mu szans z Brookiem, Naprawde mocno trafil Bradleya i Aliego. Bradley wytrzymal. Ciekawe czy Brook ustoi jak Vargas trafi. A bedzie musial trafic bo punktow mu nie dadza.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-06-2016 20:42:44 
Trochę się zdziwiłem, że Vagras podjął wyzwanie, ale widocznie kasa za walkę naprawdę dobra.

Vargas jest szybki, ruchliwy, sprytny. Ale niestety (dla niego) chyba za wątły na półśrednią. Za to Brook jest takim dużym półśrednim. W dodatku już dość doświadczonym. Myślę, że ustrzeli Vargasa kontrą wcześniej czy później. A jeśli nie, to wygra na punkty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.