CHAVEZ JR KONTRA RAMIREZ? BOB ARUM CZEKA NA DOWODY

Kiedyś ulubieńcem Boba Aruma był Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO), dziś jest nim jednak Gilberto Ramirez (34-0, 24 KO), nowy mistrz świata wagi super średniej federacji WBO. Szef stajni Top Rank chciałby skonfrontować tych zawodników między sobą, lecz póki co nie wierzy w przemianę swojego byłego zawodnika.

Ramirez do pierwszej obrony tytułu podejdzie 23 lipca, mając za przeciwnika Dominika Britscha (32-2-1, 11 KO). Tydzień wcześniej - znów z Freddie Roachem w narożniku, po długiej przerwie powróci Chavez Jr, ale nie ma jeszcze potwierdzenia, kto będzie jego rywalem. Czy drogi tych dwóch meksykańskich wojowników mogą się skrzyżować?

- Nie ma w tej chwili przesłanek na to, że Chavez Jr wziął się w końcu za siebie i znów jest zdyscyplinowany na tyle, by osiągnąć wymagany limit. Nie wiem, czy on wytrzyma na obozie w rygorze pracy, a po co robić jakąś galę, która ma się zakończyć jakąś gównianą aferą? A tego bym się dziś obawiał. Natomiast jeśli Chavez Jr udowodni, że potrafi osiągnąć limit kategorii super średniej i znów trenuje na poważnie, wówczas jego walka z Ramirezem stanie się realna - stwierdził sławny promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-06-2016 10:31:06 
Jebać cygana, to temat o mechikano

Ramirez zdeklasuje Chavez jr, w ringu..
 Autor komentarza: gluton
Data: 01-06-2016 10:51:55 
Ramirez ośmieszył drewnianego Abra-hama.Ciekawe czy szczenę ma wytrzymałą bo tego nie wiadomo... Może być szklanka...Podoba mi sie jego technika, poruszanie sie, Ciosy z luzu. Będzie z niego duzo frajdy:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.