Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-21

 ŚWIETNY BIWOL Z PASEM TYMCZASOWYM WBA

Rosjanie mają kolejnego "kozaka" w wadze półciężkiej. W zaledwie siódmym zawodowym występie Dimitrij Biwol (7-0, 6 KO) pokonał twardego i walecznego Felixa Valerę (13-1, 12 KO), odbierając mu przy okazji tytuł mistrza świata federacji WBA w wersji tymczasowej.


SPACEREK BRIGGSA W LONDYNIE

W pierwszym tegorocznym występie Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) nie tylko zanotował jubileuszowe, sześćdziesiąte zwycięstwo, ale przede wszystkim otworzył sobie furtkę do spotkania z Davidem Haye'em po wakacjach.


NA ŻYWO: MAŁOPOLSKIE GRAND PRIX 2016

Zapraszamy na bezpośredni przekaz z kolejnej edycji Międzynarodowego Grand Prix - tym razem małopolskie Myślenice staną się dziś, od uderzenia w gong w samo południe, areną pięściarskich zmagań, których emocje dzięki ekipie naszej redakcji będzie można śledzić na ekranach TV i monitorach podłączonych do globalnej sieci. Zestawienie par walczących w czwartym MGPM w rozwinięciu.


TOMASZ GARGULA: ZOSTAWIĘ CAŁE SERDUCHO

Już za kilka godzin w Moskwie Tomasza Gargulę (18-1-1, 5 KO) czeka arcytrudne zadanie, gdy przyjdzie mu się zmierzyć się z utalentowanym i młodszym o dekadę Stanislawem Kasztanowem (34-2, 20 KO). Pięściarz z Nowego Sącza jest bardzo zmotywowany i zapowiada, że zostawi w ringu całe serducho.