Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-09

 
MICHAŁ LEŚNIAK: RYWAL POSTAWI OPÓR

Już w najbliższą sobotę kolejna gala z serii Budweld Boxing Night. Tym razem boks zawodowy zawita do Kędzierzyna Koźle, gdzie jednym z pojedynków będzie starcie Michała Leśniaka (3-1, 1 KO) z Patrykiem Jackowiakiem (2-4-1, 1 KO). Pojedynek został zaplanowany na sześć rund.XII MEMORIAŁ MAKACEWICZA - ZAPOWIEDŹ

Kolejną imprezą z okazji jubileuszu 90-lecia boksu na Pomorzu i Kujawach będzie turniej młodzieżowy imienia dra Witolda Makacewicza. Startujemy w sobotę walkami kwalifikacyjnymi adeptek i adeptów, a godzinę później o 17:00 oficjalne otwarcie i walki turniejowe. Szczegóły w rozwinięciu.


CURTIS STEVENS CHCE WALKI Z LEMIEUX

Półtora roku przerwy ani trochę nie zaszkodziło Curtisowi Stevensowi (28-5, 21 KO). Pięściarz z Brownsville w Nowym Jorku potrzebował w sobotni wieczór zaledwie czterech minut na zdemolowanie niepokonanego dotąd Patricka Teixeirę (26-1, 22 KO). Tego samego wieczoru inny mocarz wagi średniej - David Lemieux (35-3, 32 KO), zastopował Glena Tapię i właśnie on znalazł się na celowniku Amerykanina.


WIDEO: ANDRZEJ SOŁDRA TRENUJE DO WALKI Z SINGHEM

Przed Andrzejem Sołdrą (12-3-1, 5 KO) najtrudniejsze zadanie w karierze. Już w piątek na ringu w Bolton czekać na niego będzie medalista mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, świetny Vijender Singh (5-0, 5 KO). Prezentujemy Wam urywki jednego z ostatnich treningów Polaka przed wylotem na walkę.