Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-25

 
ILUNGA MAKABU: TO BĘDZIE DLA BELLEW CIĘŻKI DZIEŃ

- Cóż ja mogę wam powiedzieć, na pewno mój rywal godząc się na taką walkę popełnił ogromny błąd - twierdzi pewny siebie Ilunga Makabu (19-1, 18 KO), który 29 maja na stadionie Goodison Park w Liverpoolu zmierzy się z Tonym Bellew (26-2-1, 16 KO) w potyczce o wakujący po Grigoriju Droździe tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC.


LERENA UDANIE ZREWANŻOWAŁ SIĘ MULLEROWI

Niepokonany Kevin Lerena (14-1, 8 KO) szykowany był na kolejną gwiazdę kategorii cruiser rodem z RPA, ale w dwunastym starcie zanotował niespodziewaną porażkę punktową z rąk Johnny'ego Mullera (19-6-2, 13 KO). To otworzyło Mullerowi drogę do walki z Masternakiem, a potem Usykiem. Po laniu na Ukrainie nadarzyła się więc okazja do rewanżu.NA POCZĄTKU CZERWCA SILLACH Z WŁASOWEM

Maksim Własow (33-2, 17 KO) przez lata należał do szerokiej czołówki kategorii super średniej, ale po równych walkach i trochę kontrowersyjnych porażkach - z Isaacem Chilembą oraz Gilberto Ramirezem, poszedł ostro w górę, zatrzymując się na wadze junior ciężkiej. Po trzech zwycięstwach 2 czerwca przystąpi do pierwszego poważnego testu.MAREK MATYJA: WRÓCĘ NAJWCZEŚNIEJ WE WRZEŚNIU

Marek Matyja (11-0, 4 KO) trzy tygodnie temu przeszedł drugi zabieg korekcji laserowej wzroku i jeśli wszystko ułoży się po jego myśli, już jesienią wróci między liny. Zawodnik grupy Sferis Knockout Promotions ostatni występ zaliczył w listopadzie ubiegłego roku w Rzeszowie, pokonując wtedy na punkty Bartłomieja Grafkę.

DARIUSZ SĘK: CZEKAM NA CIEKAWE PROPOZYCJE

- Mierzę wysoko, więc nie jest to rywal moich marzeń. Ale przynajmniej pomszczę Andrzeja Sołdrę - mówi Dariusz Sęk (25-2-1, 8 KO), który 7 maja w swoim Tarnowie już po raz drugi spotka się z Jewgienijem Machtejenką (6-3, 5 KO). Trzynaście miesięcy temu Polak wygrał każdą z ośmiu rund.