Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-22

 


STEVENSON NIE CHCE SŁYSZEĆ O PASCALU

Wspólna niechęć Adonisa Stevensona (27-1, 22 KO) i Jeana Pascala (30-4-1, 17 KO) jest powszechnie znana. Boksujący na antenie Showtime "Superman" ma trochę związane ręce i tylko kilka ciekawych opcji w zanadrzu, lecz mimo wszystko nie chce słyszeć o potencjalnej konfrontacji ze swoim rodakiem.
WIDEO: WALKA WAŃCZYK vs REJOWSKI

Na przestrzeni dwudziestu dwóch miesięcy była to dopiera druga walka Bartłomieja Wańczyka (15-0, 7 KO), ale pięściarz z Nowego Sącza nie zapomniał jak się boksuje i szybko odprawił przed czasem Arkadiusza Rejowskiego (0-4). Wszystko potrwało zaledwie pół rundy - zapraszamy.JUŻ JUTRO BITWA GONZALEZ vs ARROYO

Już jutro podczas gali w Inglewood zobaczymy w akcji uznawanego przez ekspertów za aktualnego króla P4P, świetnego Romana Gonzaleza (44-0, 38 KO). 28-letni champion trzech dywizji tym razem zmierzy się z McWilliamsem Arroyo (16-2, 14 KO), a na szali znajdzie się należący do "Chocolatito" pas mistrzowski WBC wagi muszej. Na tej samej imprezie swoje niezwykłe umiejętności zaprezentuje również król kategorii średniej, czyli Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO).

MILLER NAJPIERW MAJU, W LECIE COŚ WIĘKSZEGO

Znany ze sparingów z braćmi Kliczko potężnie zbudowany Jarrell Miller (16-0-1, 14 KO) odwalił ostatnio niezłą szopkę wraz z Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO). Panowie prawie się pobili, choć skoro rozjemcą okazał się Shannon Briggs, prawdopodobnie była to jedynie próba uzyskania rozgłosu i rozreklamowania przyszłej walki. Póki co jednak "Duży Dzieciak" dla podtrzymania aktywności zaboksuje 27 maja w Nowym Jorku.