RUSIEWICZ PRZETESTUJE ADAMA BALSKIEGO

Mariusz Grabowski nie ukrywa, że spore nadzieje wiąże z młodym i perspektywicznym zawodnikiem kategorii junior ciężkiej, Adamem Balskim (4-0, 4 KO). Teraz postanowił poważnie przetestować jego możliwości i sprawdzić, czy pochwały dla tego zawodnika nie są przesadzone.

Niepokonany pięściarz z Kalisza wystąpi 14 maja podczas gali w Kędzierzynie Koźlu. Tam na dystansie sześciu rund skonfrontuje się z cenionym i zawsze twardym Łukaszem Rusiewiczem (21-23, 12 KO). Pojedynek został zakontraktowany na sześć rund.

- Adam ma swoją przeszłość, lecz teraz postawił wszystko na jedną kartę i zajął się tylko sportem. Jest bardzo zdeterminowany i w przeciwieństwie do większości chłopaków, nie kalkuluje i jest gotów walczyć z każdym. Gdybym chciał go wysłać gdzieś za granicę, też by się zgodził. Podoba mi się jego bezkompromisowe podejście. Oczywiście Łukasz Rusiewicz na tym etapie kariery Adama będzie nie lada wyzwaniem, ale po pierwsze, nie ma co hodować rekordów, a po drugie, ja naprawdę wierzę w tego chłopaka. Dla mnie to jeden z najciekawszych młodych chłopaków w polskim boksie, a jeśli pokona Rusiewicza, tylko to potwierdzi. To ciekawy test dla tego pięściarza, a również kibice powinni być zadowoleni - powiedział Grabowski, szef stajni Tymex Boxing Promotion.

KUP BILET NA GALĘ 14 MAJA >>>

Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem tego wieczoru będzie potyczka Mariusza Wacha (31-2, 17 KO) z Marcelo Luizem Nascimento (18-12, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 21-04-2016 20:36:32 
Dość odważnie. Ta tendencja w polskim boksie bardzo mi się podoba.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-04-2016 22:43:55 
Rusiewicz dał wyrównaną walkę Czakijevowi, który to lał Diablo przez 5 rund.
Trochę kiepski wybór bo Balski może zwiedzać deski.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 21-04-2016 22:55:02 
Ale skoro chłopak podobno jest mocny, a na sparingach jest, to wypadałoby chyba go sprawdzić prawda? Gdy Cieślak boksował z Łukaszem, też było ryzyko. Kto nie ryzykuje, ten nie ma...
 Autor komentarza: marioO
Data: 22-04-2016 21:15:49 
Rusek już lepszej okazji nie będzie miał.Szkoda chłopa,bo ma szczękę twardszą niż niejeden ciężki i nie zasługujena taki słaby bilans.Kilka walk było na stronę Ruska i sędziowie zrobili swoje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.