Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-20

 
NARESZCIE PRZYPOMNI SIĘ FIEDOSOW

Andriej Fiedosow (28-3, 23 KO) na przestrzeni trzech miesięcy na początku zeszłego roku odprawił przed czasem trzech rywali, zwyciężając w turnieju wagi ciężkiej Boxcino organizowanym przez stację ESPN. I gdy jego akcje znacząco podskoczyły, a on zawitał w czołówkach rankingów, niespodziewanie Rosjanin zrobił sobie aż jedenaście miesięcy przerwy. W końcu poznaliśmy datę jego powrotu.


MARTIN MURRAY: GROVES MA PROBLEMY Z KONDYCJĄ

Prawdopodobnie 25 czerwca podczas gali z udziałem Anthony'ego Joshuy dojdzie do spotkania na szczycie brytyjskiej kategorii super średniej pomiędzy George'em Grovesem (23-3, 18 KO) a Martinem Murrayem (32-3-1, 15 KO). Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale obaj już sporo mówią na ten temat.


GALA TYMEX BOXING PROMOTION NA ŁAMACH BOKSER.ORG!

18 czerwca czekają nas wyjątkowe pięściarskie emocje. Grupa Tymex Boxing Promotion kierowana przez Mariusza Grabowskiego zorganizuje ekskluzywną galę boksu zawodowego na zamku w Szydłowcu. W walce wieczoru Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), a transmisję na żywo przeprowadzi BOKSER.ORG! W stawce znajdzie się interkontynentalny pas federacji WBF.

WBO NAKAZUJE WALKĘ GŁOWACKI-USYK

Federacja World Boxing Organization rozesłała pismo, w którym nakazuje obozom czempiona wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) oraz oficjalnego pretendenta Aleksandra Usyka (9-0, 9 KO) rozpoczęcie negocjacji w sprawie mistrzowskiej batalii.