WACH, MASTERNAK I KOŁODZIEJ O ZWYCIĘSTWIE GŁOWACKIEGO

Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej organizacji WBO. Oceny jego walki podjęli się trzech koledzy po fachu - Mateusz Masternak, Paweł Kołodziej i Mariusz Wach.

Wach: Krzysiek był skoncentrowany i dynamiczny, czuł dystans i kontrolował walkę. Na pewno przydałaby się mu jeszcze jedna, może dwie luźniejsze potyczki przed ewentualną unifikacją.

Kołodziej: Krzysiek był mądrzejszy w tej walce, natomiast Cunningham obrał chyba złą taktykę. Krzysiek jest teraz silny mentalnie. To taki typowy twardziel, a teraz, gdy jest już wyleczony i zdrowy, może naprawdę pokonać każdego na świecie.

Masternak: Do szóstej rundy Krzysiek boksował perfekcyjnie. Czuł dystans, każdą przestrzeloną akcją Cunninghama kontrował prawym bądź lewym sierpem. Od siódmego starcia w jego poczynania wkradło się trochę chaosu. Mimo wszystko duże gratulacje dla Głowackiego. Pojedynek oglądało się znów bardzo dobrze. Cunningham to twardy charakter i jeszcze chyba się nie podda. On zawsze będzie niebezpieczny. Krzysiek uwierzył w siebie, rozwija się i z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej. Póki co nie będę się stawiał ponad niego, bo to on jest przecież mistrzem świata. Ale gdyby pojawiła się oferta naszej konfrontacji, to bym ją przyjął. Takich walk się po prostu nie odmawia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Chinaski1
Data: 17-04-2016 07:18:28 
Kiedyś Główka dobijał się do Mastera, chyba po laniu jakie sprawił ten drugi Janikowi,wtedy Master startował do Diablo i odmówił, twierdząc, ze nie ten level. Na potyczki polsko-polskie, chyba jeszcze nie pora. Diablo niech próbuje zdobyć pas, Główka niech broni i zarabia a Master niech szuka swojej szansy. Chyba, że piękny i smukły jak topola, Marian K. o twarzy tchnącej spokojem, tryskający subtelnym wyrafinowanym humorem, zadecyduje inaczej. Ja bym jednak zestawiał pięknego Mariana z Adasiem Kownackim... toż freak fajty się sprzedają cudowanie a za takie PPV dałbym nawet, ach co tam i z pindzisiont złoty jak pindzisiont twarzy geja...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 17-04-2016 09:31:41 
Może na kolejnym PBN w listopadzie w walce wieczorku o pas np Głowacki vs Masternak? jest to do zrobienia!
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 17-04-2016 09:55:43 
Masternak chyba upadł na głowe ze chce odebrać pas rodakowi.Jest jeszcze kilku mistrzów w tej kategorii wagowej bez sensu żeby polacy na tym poziomie mieli wybijać się nawzajem gdybyśmy mieli 30 zawodników z czego 10 nalażałoby do czołówki wtedy możnaby było tak robić ale w obecnej sytuacji masternak zachował się nie elegancko.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 17-04-2016 12:27:11 
Nawet nie czytałem. Wach i Kołodziej, a to ci autorytety, śmiechu warte.
 Autor komentarza: Kadej
Data: 17-04-2016 12:54:48 
Masternak wypowiedział się z szacunkiem, ale czemu chce z nim walczyć? Jak Diablo był mistrzem to też koniecznie z nim chciał walczyć.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 17-04-2016 13:05:09 
O czym w ogóle mowa? Master nie ma ikry na Główkę.Nie potrafi wykańczać napoczętych rywali.Agresja ringowa na niskim poziomie.Walka do jednej bramki, nic specjalnego.
 Autor komentarza: DonnyBrasco
Data: 17-04-2016 14:20:35 
Nie widzę nic złego w polsko-polskich zestawieniach. W trójkącie Głowacki, Włodarczyk, Masternak można zorganizować kilka fajnych walk. Jest jeszcze Cieślak, który niedługo do nich dołączy. Właśnie kierunek amerykański Głowackiego jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Cruiser to Europa. W USA będzie walczył za drobne.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-04-2016 09:57:15 
Masternak to niech juz lepeij sie nie odzywa
kiedys szczekal do Diablo i niech sie cieszy ze nic wtedy nie wyszczekal bo by mu kariere zastopowal tak jak pozniej Kalenga Drozd czy Bellew
on nie potrafil takiego Mullera zmiazdzyc a chce do Glowki startowac?
z czym do ludzi?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.