Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-15

 KRYSTIAN CIEŚNIK O GALI EBROGYM FIGHT NIGHT

Krystian Cieśnik z grupy Thunder Promotions opowiada o sobotniej gali "EbroGym Fight Night" w Tczewie. W akcji zobaczymy m.in. Damiana Mielewczyka (9-2, 7 KO) w starciu z Andriejem Sudasem (7-9-1, 6 KO) oraz prawdziwe starcie gigantów wagi ciężkiej - dwumetrowy Krzysztof Kosela (4-0, 3 KO) podejmie mierzącego 194 cm Maksyma Pediurę (14-9-1, 12 KO). Ukrainiec rywalizował m.in. z Kubratem Pulewem i Juanem Carlosem Gomezem (przegrywał na punkty). Transmisja na żywo tylko na BOKSER.ORG 16 kwietnia.CZAS POWROTÓW

Dwaj znani zawodnicy po dłuższej przerwie w końcu zameldują się między linami. Przerwy mieli długie, choć z zupełnie różnych powodów. Chodzi o Artura Beterbijewa (9-0, 9 KO) oraz Raymundo Beltrana (29-7-1, 17 KO).FOTO: GŁOWACKI I CUNNINGHAM NA WADZE

Mistrz świata federacji WBO Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO), jak i pretendujący do niego Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii junior ciężkiej. Teraz czekają już tylko na swoją walkę, tymczasem zobaczcie jak prezentowali się na ceremonii ważenia.TOP 10 WAGI CIĘŻKIEJ WG JOHNNY'EGO NELSONA. DEBIUT JOSHUI

Anthony Joshua (16-0, 16 KO) przedarł się do rankingu dziesięciu najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, który układa były czempion dywizji junior ciężkiej, a obecnie ekspert stacji Sky Sports Johnny Nelson, ale choć młody Anglik w efektownym stylu został mistrzem świata, zdaniem jego starszego rodaka to wciąż za mało, by znaleźć się w ścisłej czołówce.
GŁOWACKI I CUNNINGHAM W LIMICIE

Zarówno broniący tytułu mistrza świata federacji WBO Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) jak i pretendujący do niego Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii junior ciężkiej, wynoszący 200 funtów (90,7kg).


TRENER CIEŚLAKA: KURZAWA BĘDZIE ŁATWIEJSZY OD PALACIOSA

Informowaliśmy Was wczoraj o tym, że niemal na pewno kolejnym rywalem Michała Cieślaka (12-0, 8 KO) podczas gali w Szczecinie 28 maja będzie doświadczony Kai Kurzawa (36-4, 24 KO). Zdaniem Adama Jabłońskiego - szkoleniowca pięściarza z Radomia, Niemiec powinien być łatwiejszym i wygodniejszym do boksowania rywalem niż niedawno Francisco Palacios.


PAS MONTANA - WSZYSCY POLACY W PÓŁFINALE

Zawodnicy z małopolski jak co roku startują w Międzynarodowym turnieju o Pasy Montana. Nie inaczej jest i w tym roku. Ekipa z Polski dołączyła do grona 14 krajów biorących udział w zawodach. W sumie wystartowało 120 zawodników i zawodniczek. W poprzedniej edycji z Pasem wrócił Mateusz Rzadkosz - czy w tym roku również trofeum powędruje do Polski?
MARTIN: MOJA GŁOWA NIE BYŁA NA MIEJSCU

Charles Martin (23-1-1, 21 KO) twierdzi, że jego uwaga była rozproszona, kiedy przystępował w ubiegłą sobotę do pierwszej obrony tytułu IBF w wadze ciężkiej. Amerykanin przegrał już w drugiej rundzie z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO) i musiał oddać pas młodemu Anglikowi.