Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-07

 WE WTOREK KONFERENCJA PRASOWA PRZED GALĄ W KĘDZIERZYNIE KOŹLU

Organizatorzy mają przyjemność zaprosić dziennikarzy, media oraz kibiców na konferencję prasową, która odbędzie się we wtorek 12 kwietnia o godzinie 13:00 w Hotelu Solidaris przy ul. Waryńskiego 5 w Kędzierzynie Koźlu. Konferencja poświęcona będzie zbliżającej się gali boksu zawodowego organizowanej przez Tymex Boxing Promotion pod nazwą Budweld Boxing Night w dniu 14 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej "Azoty".


PACQUIAO vs BRADLEY III: 20 MILIONÓW DLA MANNY'EGO

Dla Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO) sobotnie starcie z Timothy Bradleyem (33-1-1, 13 KO) może okazać się pożegnaniem z ringiem, ale fantastyczny Filipińczyk będzie miał z czego żyć na sportowej emeryturze. Za dopełnienie trylogii z Amerykaninem ma bowiem zagwarantowane przynajmniej dwadzieścia milionów dolarów!


MARIUSZ WACH ŁAPIE FORMĘ PRZED POWROTEM

Mariusz Wach (31-2, 17 KO) przebywa aktualnie w Dzierżoniowie, gdzie pod okiem Piotra Wilczewskiego szlifuje formę do zbliżającego się pojedynku 14 maja w Kędzierzynie Koźlu. Jak sam przyznaje, miał ostatnio sporo czasu na wyciągnięcie odpowiednich wniosków po ubiegłorocznej porażce z rąk Aleksandra Powietkina i zapowiada, że w nadchodzącej walce pokaże się kibicom z dużo lepszej strony.
VERDEJO Z NOWYM RYWALEM NA KWIECIEŃ

Po tym, jak kontuzjowany Daniel Evangelista musiał zrezygnować z występu, jeden z najbardziej uzdolnionych na świecie pięściarzy młodego pokolenia Felix Verdejo (20-0, 14 KO) ma już nowego rywala, z którym skrzyżuje rękawice 16 kwietnia w swoim rodzinnym San Juan.KAMIL SZEREMETA WRÓCI NA RING W SIERPNIU W MIĘDZYZDROJACH

- Miałem propozycję stoczenia walki 28 maja w Szczecinie, ale na początku przyszłego miesiąca biorę ślub i nie byłbym wstanie odpowiednio się przygotować. A z tego co mi wiadomo, rywal miał być dosyć wymagający - mówi Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO), który między linami zamelduje się dopiero 20 sierpnia podczas gali w Międzyzdrojach.


TAKAM NIE OBAWIA SIĘ PARKERA

Już 21 maja w Manukau w Nowej Zelandii dojdzie do eliminatora do tronu federacji IBF wagi ciężkiej. Naprzeciw siebie staną Carlos Takam (33-2-1, 25 KO) oraz miejscowy zabijaka, Joseph Parker (18-0, 16 KO). Większość ekspertów upatruje w reprezentancie gospodarzy przyszłego mistrza świata, lecz silny niczym tur Kameruńczyk zamierza pokrzyżować wszystkim szyki.


DAVID HAYE: JEŚLI TYLKO JOSHUA BĘDZIE GOTOWY, JA RÓWNIEŻ BĘDĘ

- Jeśli tylko on wygra i będzie czuł się na to gotowy, to ja tym bardziej będę gotowy - mówi David Haye (27-2, 25 KO), komentując spekulacje na temat ewentualnego starcia z Anthonym Joshuą (15-0, 15 KO). Mistrz olimpijski z Londynu już w sobotę zaatakuje Charlesa Martina (23-0-1, 21 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji IBF.