TYSON DO ABRAHAMA: MUSISZ GO ZNOKAUTOWAĆ

W najbliższą sobotę Arthur Abraham (44-4, 29 KO) będzie walczył nie tylko w obronie pasa WBO kategorii super średniej, ale być może przede wszystkim o swoją pozycję gwiazdy za oceanem, bo przecież w Europie osiągnął już chyba wszystko. Okazja znakomita, ponieważ Gilberto Ramirez (33-0, 24 KO) nie do końca jest jeszcze sprawdzony, a popularnością cieszy się już wielką.

Meksykańscy kibice zawiedzeni trochę postawą Julio Chaveza Juniora szukają nowego bohatera. Jeśli dysponujący doskonałymi warunkami fizycznymi Ramirez odbierze Ormianinowi z niemieckim paszportem tytuł, prawdopodobnie obok Canelo stanie się największą gwiazdą. Póki co Abraham dostał nowe bodźce po spotkaniu ze swoim idolem z młodzieńczych lat, "Żelaznym" Mike'em Tysonem.

- W końcu miałem okazję na spotkanie z moim idolem. Podszedłem do niego i przedstawiłem się, tłumacząc mu, że boksuję w sobotę w MGM Grand. Okazało się, że Mike mnie kojarzy i życzył mi powodzenia. To było dla mnie naprawdę ważne, coś wyjątkowego. Gdy oglądałem jego walki będąc młodym chłopcem postanowiłem, że sam zostanę pięściarzem. Tyson powiedział mi "Musisz wygrać przez nokaut", a skoro Mike tak powiedział, to rzeczywiście muszę zwyciężyć przez nokaut - stwierdził Abraham.

- Kiedy Arthur przyszedł po raz pierwszy na naszą salę z plastikową reklamówką i batonem w ręku, powiedział mi wtedy, że chce zostać mistrzem świata i boksować jak Mike Tyson. Dlatego to spotkanie znaczyło dla niego naprawdę wiele. To dodatkowa motywacja dla mojego zawodnika - dodał Ulli Wegner, szkoleniowiec Abrahama.

W walce wieczoru w MGM Grand noszący się z zamiarem zakończenia kariery Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) skrzyżuje rękawice z Timothy Bradleyem (33-1-1, 13 KO). Bezpośrednią transmisję z tej gali przeprowadzi Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 05-04-2016 23:47:19 
No i co nawet Mike popiera Abrahama i jego moc.
 Autor komentarza: cortexo
Data: 06-04-2016 00:25:13 
ej celko, czyli jak mam cie teraz popierac na forum za linka do Wieśmak Boksink Najt to mam napisac ze czarnuchy trzymaja sie razem i ze jak dalej?
 Autor komentarza: CELko
Data: 06-04-2016 09:11:32 
No coś w tym stylu, jednak masz nabrać szacunku do zydowskiej finansjery tego boksing najta.TW Zeg to wielki Zyd o czym powie ci Krok i Podgórski
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 06-04-2016 10:43:47 
ten Ramirez ma na popoowany rekord ,myśle że Abracham go upoluję i znokautuję predzej czy pózniej
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 06-04-2016 15:08:04 
Hopkins powinien go brać puki nie stracił pasa być może bo ewentulanych zwycięstwie nad meksykańcem najlepiej gdyby to właśnie z abrahamem zmierzył się na koniec chociarz decyzja jaką podejmie zależy gównie od niego
 Autor komentarza: starycap
Data: 06-04-2016 17:05:20 
a dlaczego to niby Abracham ma wygrać? to już ustalił Mike?Ramirez to nie ogórek.Jaką moc ma ormianin? Zwykły przeciętniak typu Masternak .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.