Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-02

 JACKIEWICZ I SYROWATKA PO WALCE

- Odrobił lekcje, dobrze pracował na nogach i trochę mnie zaskoczył. Wytrzymał presję, całe to ciśnienie, nie bił się, tylko boksował tak, jak właśnie ja nie lubię - przyznał po ostatnim gongu Rafał Jackiewicz (48-15-2, 22 KO), który przegrał przed momentem z Michałem Syrowatką (14-1, 4 KO).

FIELDS CHWALI MASTERNAKA

- Jeśli tylko mnie przyjmiecie, jestem gotowy na 5 listopada i kolejną galę PBN. Poświęciłem całe życie boksowi i zrobię wszystko, by cały czas piąć się w górę - mówił zadowolony sam z siebie Mateusz Masternak (37-4, 26 KO), który pewnie wypunktował Erica Fieldsa (24-4, 16 KO).

EUBANK: NIE MOŻNA ZAKAZYWAĆ BOKSU

Po nieszczęściu, jakie spotkało Nicka Blackwella (19-4-1, 8 KO), w Wielkiej Brytanii rozgorzała dyskusja na temat bezpieczeństwa uprawiania boksu. Niektórzy postulują nawet wprowadzenie zakazu pięściarstwa, ale stanowczo nie zgadza się z tym Chris Eubank, były mistrz w wagach średniej i super średniej.TAKAM: ZNOKAUTUJĘ PARKERA

Dużo mówi się o Josephie Parkerze (18-0, 16 KO) jako przyszłym mistrzu świata wagi ciężkiej, ale szyki zamierza mu popsuć silny niczym tur Carlos Takam (33-2-1, 25 KO). Przypomnijmy, że lepszy z tej dwójki zyska status oficjalnego pretendenta do tytułu federacji IBF.TOMASZ ADAMEK NA GODZINY PRZED WALKĄ Z MOLINĄ

- Nigdy nie stresowałem się swoimi walkami. Wychodzę do ringu, walczę, a potem schodzę. Jestem już zbyt doświadczonym zawodnikiem, by przeżywać takie rzeczy - nie ukrywa Tomasz Adamek (50-4, 30 KO), który w głównej walce wieczoru gali Polsat Boxing Night spotka się dziś późnym wieczorem z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO).