JACOBS I SAUNDERS WYMIENIAJĄ UPRZEJMOŚCI. WALKA LATEM?

Regularny mistrz WBA w wadze średniej Daniel Jacobs (31-1, 28 KO) rzucił wyzwanie czempionowi WBO Billy'emu Joe Saundersowi (23-0, 12 KO). Do ciekawie zapowiadającej się walki może dojść latem.

- Wiele się mówi o moim kolejnym pojedynku. Chcę, żeby to było jasne - będę walczyć z każdym, kogo mi dadzą. Moim priorytetem jest jednak B.J.! - napisał Amerykanin na Twitterze, a Anglik odpowiedział wkrótce: - Skopię ci tyłek. Nie jesteś nawet mistrzem. Posiadasz pas numer dwa.

Pokazaniem tej potyczki zainteresowana jest telewizja Showtime, na antenie której Jacobs zaliczył w grudniu najcenniejsze zwycięstwo w karierze, już w pierwszej rundzie nokautując Petera Quillina.

Zanim jednak będzie można na poważnie o niej myśleć, Saunders musi odnieść zwycięstwo w kolejnym pojedynku. 26-latek zmierzy się 30 kwietnia w Londynie z Maksem Bursakiem (32-4-1, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 29-03-2016 14:21:04 
" Wiele się mówi o moim kolejnym pojedynku. Chcę, żeby to było jasne - będę walczyć z każdym, kogo mi dadzą. Moim priorytetem jest jednak B.J.! "

Śmieszny koleś ;)
Jest Pan , który ma 2 pasy w tej wadze ale dla niego priorytetem jest 1 ;)
Pewnie dlatego, że z tym od 2 tytułów ma 5 % szans na strzał życia ;)
Dostałby lanie życia i skończyłoby się gadanie jaki jest groźny ;d
Bo groźny to moze być dla Eubanka czy Lee np...
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 29-03-2016 15:00:28 
Śmiech na sali z tym Jacobsem. Jest posiadaczem jakiegoś tam śmiesznego paska od spodni, pięknie go tutaj Billy pojechał z tym mistrzem drugiej kategorii, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Teraz to powinien z Eubankiem walczyć o prawo pretendenta do tytułu WBA Golovkina ,(celowo nie piszę tutaj WBA Super, bo mistrz jest tylko jeden chociaż ta federacja uważa inaczej), a nie wyzywać Saundersa. Ja stawiam, że mimo wszystko Golovkin po walce z Wadem i Billy z Bursakiem zmierzą się w okolicach lipca w Anglii. Do teamu Kazacha chyba coraz bardziej dociera, że z Alvarezem we wrześniu i tak nie wyjdzie, a po szopce z Cotto powinni już być wyczuleni na te zagrania "niby średnich".
 Autor komentarza: persuKN
Data: 29-03-2016 15:10:18 
Troche nie w temacie
Furmi kiedy beda ogloszone wyniki konkursu?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.