Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-26

 


WIDEO: MROCZKOWSKI vs SZWAJKO

Za nami mecz Jaskinia Lwa (Polska) vs Okręg Łucki (Ukraina). W najcięższej kategorii reprezentował nas Kamil Mroczkowski (+91kg), który przecież pod koniec listopada zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy i jest powszechnie uważany za jeden z większych talentów. Niestety na ringu w Ukrainie musiał uznać wyższość Iwana Szwajko. Zobaczcie naszego młodego reprezentanta w akcji - zapraszamy!8 MAJA GALA W SIEMIATYCZACH

Za sześć tygodni - konkretnie 8 maja w Siemiatyczach, Dariusz Snarski zorganizuje już 29. galę w swojej promotorskiej karierze. W walce wieczoru zakontraktowanej na sześć rund wystąpi były wicemistrz Polski w gronie młodzieżowców i seniorów, Tomasz Mazur (4-0-1, 2 KO). Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kto będzie jego rywalem.


CHAVEZ JR: STURM ALBO RAMIREZ

Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO) miał szansę zaatakowania tronu WBC kategorii super średniej, ale okazja przeszła mu obok nosa. Badou Jack nie miał już ochoty dłużej czekać, więc teraz Meksykanin musi szukać innej drogi. I wziął sobie już na celownik dwóch zawodników.

BRIEDIS I DURODOLA W ELIMINATORZE DO TRONU WBC

Federacja WBC czyści sobie kategorię junior ciężką. Wiecie już zapewne o zabraniu pasa Grigorijowi Drozdowi (40-1, 28 KO) i nadaniu mu statusu "Mistrza w zawieszeniu". O schedę po nim zboksują Tony Bellew (26-2-1, 16 KO) i Ilunga Makabu (19-1, 18 KO), a teraz wyznaczono dwóch mocnych pięściarzy do ostatecznego eliminatora.