WIDEO: MROCZKOWSKI vs SZWAJKO

Za nami mecz Jaskinia Lwa (Polska) vs Okręg Łucki (Ukraina). W najcięższej kategorii reprezentował nas Kamil Mroczkowski (+91kg), który przecież pod koniec listopada zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy i jest powszechnie uważany za jeden z większych talentów. Niestety na ringu w Ukrainie musiał uznać wyższość Iwana Szwajko. Zobaczcie naszego młodego reprezentanta w akcji - zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cptmarvel
Data: 26-03-2016 17:10:46 
Byłem na meczu Polska - Ukraina niedawno na wrocławskiej Gwardii, ten brązowy medal to raczej dzieło przypadku bo zupełnie nic nie pokazał ani wtedy, ani tutaj. Za to bardzo dobrze pozował do zdjęć koleżankom. Jeżeli jeden z większych talentów w Polsce jest tak słaby to ciężko o jakieś wielkie nadzieje na przyszłość
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 26-03-2016 17:27:34 
Słaba praca nóg, kondycja tragedia, bardzo spięty, a w walce ,momentami przerażony. Trzeba się ostro wziąć do treningów i pracować do upadłego, bo Kamil ewidentnie obniżył poziom.
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 26-03-2016 17:35:22 
Jak się nie myle, to jak ktoś jest trenerem w boksie zawodowym to nie może być trenerem w boksie amatorskim, Panie Wilczewski.
 Autor komentarza: bossman
Data: 26-03-2016 22:38:09 
Mroczkowski bardzo obniżył poziom , BARDZO !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.