DONNELLY I SCHULZ WZMOCNIĄ SKŁAD HUSARII NA MECZ Z ARGENTYNĄ

Znamy również skład Rafako Hussars Poland na ostatni mecz w tym sezonie ligi World Series of Boxing. 1 kwietnia w Dębicy z Argentina Condors powalczy trzech polskich pięściarzy oraz dwaj zagraniczni.

W zespole biało-czerwonych, o czym już informowaliśmy, znaleźli się debiutant Maciej Jóźwik (-52kg) z BKS Skorpion Szczecin, Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) z tego samego klubu oraz inny zawodnik reprezentujący zachoodniopomorskie pięściarstwo, Mateusz Polski (-60kg) z KSW Róża Karlino.

- Kibice w Dębicy, która przez lata należała do bardzo ważnych ośrodków polskiego boksu olimpijskiego, zobaczą w ringu również świetnie spisującego się w poprzednim sezonie w barwach Husarii Brytyjczyka Stevena Donnelly'ego - powiedział główny menedżer Rafako Hussars Poland, Jarosław Kołkowski.

- Drugą walkę w naszych barwach stoczy też aktualny srebrny medalista Mistrzostw Europy, Niemiec Florian Schulz - mówi team menedżer Husarii, Jacek Szelągowski.

Po serii pięciu porażek z rzędu, czas na udane zakończenie sezonu w wykonaniu polskiej drużyny wzmocnionej zagranicznymi bokserami.

Maciejowi Jóźwikowi będzie zapewne najtrudniej, bo nigdy wcześniej nie toczył oficjalnych walk na dystansie pięciu rund, zeszłoroczny brązowy medalista Igrzysk Europejskich Mateusz Polski był już nie raz bliski zwycięstwa w WSB, zaś Arkadiusz Szwedowicz w swoim debiucie stoczył niezły pojedynek z utytułowanym Rosjaninem Pawłem Siliaginem. Czas na pierwsze w tym sezonie wygrane zagranicznych asów.

Składy na mecz Rafako Hussars Poland - Argentina Condors w Dębicy:

-52kg Maciej Jóźwik - Cristian Eduardo Roda
-60kg Mateusz Polski - Brian Ivan Nunez
-69kg Steven Donnelly - Franco Maximiliano Ocampo
-81kg Arkadiusz Szwedowicz - Juan Gabriel Rizzo Patron
+91kg Florian Schulz - Kevin Nicolas Espindola

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.