Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-23

 


MARIUSZ GRABOWSKI O POTENCJALNYM REWANŻU WACH vs WALKER

Mariusz Grabowski przejechał się na obóz Tomka Adamka do Łomnicy, by osobiście porozmawiać z Travisem Walkerem (39-14-1, 31 KO) w sprawie ewentualnego rewanżu z Mariuszem Wachem (31-2, 17 KO). Polak stosunkowo łatwo pokonał Amerykanina pod koniec 2014 roku, ale dziś "Freight Train" jest już w zupełnie innym miejscu. - Mało kto o tym wiedział, ale walczyłem zaraz po wypadku samochodowym, potrzebowałem wtedy pieniędzy - tłumaczy się Walker, który sparuje obecnie z "Góralem" i waży w granicach 112,5 kg. Jak blisko jest więc tego rewanżu? O wszystkim opowie szef grupy Tymex Boxing Promotion.


STARCIA SENIORÓW NA II GRAND PRIX MAŁOPOLSKI 2016 TARNÓW

Prezentujmy kilka pojedynków seniorów z zakończonego własnie II Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Boks olimpijski w wykonaniu Ewy Grzesik i Ewy Białas otworzył seniorskie potyczki, a potem emocje wokół ringu wzrosły za sprawą Dawida Sucheckiego, który po zaciętej walce musiał uznać wyższość najlepszego w tej edycji Damiana Cieślika. Obejrzyjmy te walki jeszcze raz.ŁUKASZ MACIEC: CZEKAM NA WALKĘ Z JACKIEWICZEM

Już 16 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie kolejną zawodową walkę stoczy czołowy polski pięściarz kategorii junior średniej, Łukasz Maciec (22-3-1, 5 KO). Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane, wiemy natomiast, że pojedynek odbędzie się na dystansie ośmiu bądź dziesięciu rund.


FOTORELACJA: TOMASZ ADAMEK NA 11 DNI PRZED WALKĄ Z MOLINĄ

Na jedenaście dni przed galą Polsat Boxing Night odwiedziliśmy Tomasza Adamka (50-4, 30 KO), który 2 kwietnia w Krakowie skrzyżuje rękawice z Ericem Moliną (24-3, 18 KO). Przedstawiamy Wam krótką fotorelację z Osady Śnieżka w Łomnicy, gdzie popularny "Góral" z Gilowic rozbił już po raz drugi z rzędu swój obóz przygotowawczy.


WYSTĘP BRACI DIRRELL POTWIERDZONY OFICJALNIE

O wszystkim informowaliśmy już Was dużo wcześniej, lecz teraz jest to już oficjalna informacja - 29 kwietnia podczas gali z serii PBC, tym razem w Taj Mahal Casino and Hotel w Atlantic City, do gry powrócą bracia - Anthony "The Dog" Dirrell (28-1-1, 22 KO) i Andre Dirrell (24-2, 16 KO).
PLANY ARUMA: POSTOŁ vs CRAWFORD ORAZ ŁOMACZENKO vs WALTERS

Bob Arum ma dużo pracy przed galą "Pacquiao vs Bradley III", ale już koncentruje swoją uwagę na organizacji dwóch innych bardzo ciekawych potyczek. Szef stajni Top Rank chciałby doprowadzić do walki Wasyla Łomaczenki (5-1, 3 KO) z Nicholasem Waltersem (26-0-1, 21 KO) w kategorii super piórkowej oraz Terence'a Crawforda (28-0, 20 KO) z Wiktorem Postołem (28-0, 12 KO) w junior półśredniej.
PLAN JOSHUY NA MARTINA? 'OTWARTA WALKA'

Anthony Joshua (15-0, 15 KO) nie ma wątpliwości, że walka z Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO) o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji IBF przyszła w odpowiednim momencie. Mistrz olimpijski z Londynu wie już dokładnie, jak zamierza rozegrać zaplanowany na 9 kwietnia pojedynek.
STEVENSON WRÓCI W LIPCU

Wiemy już, że Adonis Stevenson (27-1, 22 KO) nie da - przynajmniej nie teraz, rewanżu "Polskiemu Księciu". Mistrz świata federacji WBC wagi półciężkiej ma przystąpić do siódmej obrony swojego trofeum prawdopodobnie w lipcu.


TOWERS WYPADA, W JEGO MIEJSCE GAVERN

Zapalenie płuc wykluczyło Richarda Towersa (15-1, 12 KO) z planowanej na weekend walki z Davidem Allenem (8-0-1, 5 KO). Ich spotkanie miało być eliminatorem do walki o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej. W zastępstwie szybko sprowadzono dobrze znanego jouernaymana.