ŁUKASZ MACIEC: CZEKAM NA WALKĘ Z JACKIEWICZEM

Już 16 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie kolejną zawodową walkę stoczy czołowy polski pięściarz kategorii junior średniej, Łukasz Maciec (22-3-1, 5 KO). Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane, wiemy natomiast, że pojedynek odbędzie się na dystansie ośmiu bądź dziesięciu rund.

- Jestem właśnie na etapie sparingów w Warszawie. Mam w tej chwili do dyspozycji trzech, a czasem nawet czterech dobrych sparingpartnerów, z którymi przeważnie robię po sześć-osiem rund. Przyszły tydzień to już sesje na dystansie dziesięciu starć. Czekam na nazwisko rywala, które powinienem poznać w ciągu najbliższego tygodnia - mówi "Gruby".

- Prawdopodobnie w piątek dołączy do nas kolejna osoba, która pomoże mi zbudować możliwe jak najwyższą formę na połowę kwietnia. Pomimo iż miałem dość długą przerwę od oficjalnych startów, jestem dobrej myśli i nie brakuje mi motywacji. Zależy mi na tym, żeby jak najlepiej pokazać się na amerykańskiej ziemi. Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak długo nie toczyłem żadnego pojedynku. Tak to czasem bywa w życiu. W ostatnim czasie było mało imprez, a poza tym w mojej kategorii na polskim podwórku nie ma za bardzo z kim boksować. Czekam natomiast na ten niedoszły pojedynek z Rafałem Jackiewiczem - kontynuował podopieczny Fiodora Łapina i Władysława Maciejewskiego.

- W stolicy będę do końca marca, a w pierwszych dniach kwietnia jadę na tydzień do mojego rodzinnego Lublina, gdzie pod okiem trenera Maciejewskiego skupimy się na treningach pod kątem szybkościowym. Wylot planowany jest na siedem dni przed galą, żeby odpowiednio przejść okres aklimatyzacji - dodał Maciec.

Główną atrakcją gali będzie starcie Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO). Dla "Główki" będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza świata federacji WBO w kategorii junior ciężkiej, który wywalczył w sierpniu ubiegłego roku, pokonując przed czasem faworyzowanego przez wielu Marco Hucka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 23-03-2016 20:25:50 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik BYKZBRONXU2011 piszący z IP: 5.172.247.251 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Dziady boją sie wyjechać z tego kurwidołka to Jackiewicza dziadka każdy chce hahaha. Prospekci kurwa...
 Autor komentarza: astarte
Data: 24-03-2016 00:42:34 
rzuci mi ktos linkiem do regulaminu? nie mozna przeklinac, czy o co chodzi? :P
 Autor komentarza: Rollins
Data: 24-03-2016 01:32:35 
http://www.bokser.org/status_PL.jsp

http://www.bokser.org/status_comment_PL.jsp
 Autor komentarza: Rollins
Data: 24-03-2016 01:33:49 
Zabrania się nieodpowiedniego używania wulgaryzmów.

Czyli można kląć, ale trzeba mieć powód :-)
 Autor komentarza: adam12
Data: 24-03-2016 09:10:21 
Rollins
"Zabrania się nieodpowiedniego używania wulgaryzmów."
teraz trzeba by przeanalizować jakiego typu wulgaryzmy czy też okoliczności ich używania uznaje się za odpowiednie. Jeśli regulamin tego nie precyzuje można założyć że istnieje dowolność interpretacji i każde użycie wulgaryzmów można uznać za odpowiednie jeśli ma to uzasadnienie. Idąc dalej dochodzimy do wniosku że powodem przeklinania jest np. opisywany artykuł wywołujący silne emocje, co jest argumentem dla słowa "odpowiednie". Wnioskując za używaniem przekleństw można by podać szereg argumentów i czynników które miałyby odbicie w stosowanym w poście słownictwie (zgodnie z prawem przyczynowo skutkowym). podsumowując: Aby usunąć kogoś z forum z forum z powodu używanie wulgaryzmów w oparciu o regulamin należało by w tym regulaminie sprecyzować zakres słów których nie można w ogóle używać, mogło by to oczywiście znacznie ograniczyć słownictwo i siłę przekazu ale czego się nie robi dla ogólnie przyjętego "dobrego smaku".
i tą oto zawiłą drogą dochodzimy do wniosku że MOŻNA PRZEKLINAĆ.
dziękuję tym którzy doczytali do końca:)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 24-03-2016 10:23:29 
Rollins

odpowiednie to znaczy jak wkurwi cie troll cop albo poczytasz narkotyczne wizje Bilunskiego
to sa sytuacje dopuszczalne bo na pewne sprawy nie ma rady
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 24-03-2016 10:41:55 
a jak tam ten smieszny turniej WBC, w którym miał brać udział maciec? odbyły się jakieś walki w ogóle? z tego co kojarze, to chyba maciec od razu odpadł, ale nie kojarzę by były rozgrywane dalsze fazy turnieju?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.